Express-Miejski.pl

Zderzenie BMW i Hondy w Stolcu [foto] [aktualizacja]

Zderzenie BMW i Hondy w Stolcu fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze wojewódzkiej nr 385 w Stolcu (gm. Ząbkowice Śląskie) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Droga jest zablokowana.

Zdarzenie miało miejsce 18 lipca chwilę po godz. 13 na wysokości byłego młyna. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem marki BMW uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Honda, który zamierzał wykonać skręt na posesję znajdującą się po drugiej stronie drogi.

Łącznie w obu autach podróżowało siedem osób - pięć w BMW, dwie w Hondzie. Wszystkie opuściły pojazdy o własnych siłach. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania. Na miejscu swoje czynności wykonuje straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Droga jest zablokowana, jednak utrudnienia nie powinny trwać długo.

[AKUTALIZACJA, 19.07, godz. 10.40]: - Na miejscu ustalono, że mężczyzna z powatu ząbkowickiego kierujący pojazdem marki BMW, w nieprawidłowy sposób wykonując manewr wyprzedzania doprowadził do tylnego zdarzenia z prawidłowo skręcającym w posesję autem Honda kierowanym również przez mieszkańca powiatu ząbkowickiego. Kierujący byli trzeźwi, sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA