Express-Miejski.pl

Kolizja z udziałem motocyklisty przed Braszowicami

Kolizja na krajowej ósemce przed Braszowicami jadąc od strony Barda fot.: em24.pl

Na krajowej ósemce przed Braszowicami jadąc od Barda w kierunku Ząbkowic Śląskich doszło do kolizji z udziałem motocyklisty.

Policja informację o zdarzeniu otrzymała 16 lipca chwilę przed godz. 15. - Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motocyklem 30-letni mężczyzna z Wrocławia jadący z nadmierną prędkością, aby uniknąć zderzenia z fiatem ducato, którego kierowca, obywatel Słowacji, nieprawidłowo rozpoczął manewr wyprzedzania, zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił motocykl - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Na zdarzenie najechał jeden ze strażaków Komendy Powiatowej PSP w Ząbkowicach Śląskich, który wezwał służby. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego po przebadaniu kierowcy jednośladu nie stwierdził potrzeby hospitalizacji 30-latka. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja, a kierujący obu pojazdów zostali ukarani mandatami, które przyjęli.

Na drodze na czas działań prowadzonych przez służby występowały niewielkie utrudnienia w ruchu.

em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kolizja z udziałem motocyklisty przed Braszowicami

  2021-07-17 14:00:24

  gość: ~klayman

  Tymczasem za Dębowcem już w powiecie nyskim kolejny śmiertelny wypadek. Cztery zgony w niewielkim regionie Polski w krótkim czasie.

 • 2021-07-17 14:52:19

  gość: ~kierowca

  @~klayman

  Tak, Kamiennik dokładnie. Kierowca 2.4 promila, zginął pasażer.

 • 2021-07-18 09:50:49

  gość: ~mnm

  Dawcy narządów!!! Czy o to chodzi??????

 • 2021-07-18 15:29:34

  gość: ~wujek dobra rada

  ostatnio dodany post

  Ostatnio jeżdżąc obserwuje wysyp idiotów, wyprzedzanie pod górkę i na zakrętach gdzie praktycznie brak widoczność. To samo z wymuszeniem pierwszeństwa, coraz więcej dzbanów na drogach.

REKLAMA