Express-Miejski.pl

Kolejne zderzenie pojazdów na skrzyżowaniu krajowej ósemki z Legnicką [foto]

Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu krajowej ósemki z ul. Legnicką fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na skrzyżowaniu krajowej ósemki z ul. Legnicką w Ząbkowicach Śląskich doszło do zderzenia trzech aut osobowych. Występują nieznaczne utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie miało miejsce 11 czerwca po godz. 13. Brały w nim udział trzy pojazdy - dwa osobowe citroeny i bus marki Renault. W autach podróżowali tylko kierowcy. Dwie osoby znajdują się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

Na miejscu jest także policja, która ustala okoliczności zdarzenia i kieruje ruchem.

[AKTUALIZACJA, godz. 15.30]: - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący citroenem 43-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego jadący od Wrocławia, chcąc skręcić w kierunku ul. Legnickiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 56-letniej kobiecie jadącej citroenem od Kłodzka w kierunku Wrocławia i doprowadził do zderzenia aut. W wyniku zderzenia citroen kierowany przez mężczyznę uderzył jeszcze w oczekujący na włączenie się do ruchu Renault Traffic kierowany przez 49-latka. Do szpitala na szczegółowe badania została przewieziona kobieta jadąca citroenem. Obrażenia jakich doznała nie były jednak poważne i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Funkcjonariusze ukarali sprawcę zdarzenia mandatem, który 43-latek przyjął - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA