Express-Miejski.pl

Majówka w Twierdzy Srebrna Góra

Spędź majówkę w srebrnogórskiej twierdzy fot.: Twierdza Srebrna Góra

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W końcu przyszła wiosna! Przed nami majówka – wydarzenie nad wyraz ważne w życiu każdego szanującego się Polaka. Czy da się jednak coś zaplanować? Oczywiście!

Nie musicie się głowić. Mamy rozwiązanie – majówkę należy spędzić w Twierdzy Srebrna Góra! Na wszystkich żądnych przygód, ciekawych historii, miłośników przepięknych widoków i – krótko mówiąc – dobrej zabawy czekać będzie moc wrażeń w Twierdzy Srebrna Góra.

Po tej największej w Europie górskiej fortyfikacji oprowadzać będą wybitni przewodnicy/żołnierze. I gwarantujemy, nie będą szczędzić prochu. Armaty rozgrzeją się do czerwoności – niezapomniane doznania zapewnione (wystrzały o godz. 12.00, 14.00, 16.00). A gdy już zwiedzicie bogatą w dawne militaria trasę, pewnie zgłodniejecie. I na to znajdzie się sposób. Będziecie mogli spróbować żołnierskiego jadła (wielka grochówka plenerowa). A do tego wszystkiego zachwyci Was niesamowita panorama otaczających twierdzę gór.

W dniach 1-3 maja będzie można zwiedzić także Fort Ostróg-Spitzberg (wejścia o godz. 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00), w którym ciekawy sposób przedstawiona została historia obiektu w XX wieku, a dokładniej w czasie II wojny światowej (znajdował się tutaj m.in. obóz jeniecki).

To co, widzimy się w Srebrnej Górze!

Twierdza Srebrna Góra

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA