Express-Miejski.pl

Zjechał z drogi i czołowo uderzył w drzewo [foto] [aktualizacja]

Między Ząbkowicami Śląskimi a Stolcem doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący fiatem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i czołowo uderzył w drzewo. Ze wstępnych informacji wynika, że na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Między Stolcem a Ząbkowicami Śląskimi z drogi wypadł samochód osobowy marki Fiat. Auto zatrzymało się na drzewie. Są utrudnienia w ruchu. Odbywa się on wahadłowo.

Do zdarzenia doszło 13 kwietnia około godz. 14.30 na drodze wojewódzkiej nr 385 tuż przed miejscowością Stolec, jadąc od Ząbkowic Śląskich. Mężczyzna podróżujący pojazdem osobowym marki Fiat z nieustalonych jeszcze przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Jechał sam. Zdołał samodzielnie opuścić auto przed przybyciem służb ratunkowych i ze wstępnych informacji wynika, że nie doznał poważniejszych obrażeń. 

Na miejscu działania prowadzą strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich oraz Stolca. Obecny jest też patrol policji, a także zespół ratownictwa medycznego. Na trasie występują utrudnienia w ruchu - przejezdny jest tylko jeden pas jazdni. 

[AKTUALIZACJA, 14.04, godz. 13]: - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. 63-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego jadący Fiatem Linea zasłabł za kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Podróżował sam. Samodzielnie opuścił pojazd i po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostał na miejscu zdarzenia. Był trzeźwy. Policjanci obsługujący kolizję odstąpili od wystawienia mandatu i udzielili kierującemu pouczenia - informuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

em24.pl

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA