Express-Miejski.pl

Nieustalony sprawca wjechał w ogrodzenie, były też inne kolizje. Jedno auto wylądowało...w rzece

Opel, który wjechał w ogrodzenie posesji przy ul. Polnej w Bardzie fot.: Czytelnik EM24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

15 marca około godz. 21.30 na ul. Polnej w Bardzie doszło do kolizji drogowej. Nieustalony sprawca wjechał w ogrodzenie posesji i uszkodził trzy przęsła.

Przyczyną zdarzenia było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem, zjazd z drogi i uderzenie w ogrodzenie. - Po przybyciu na miejsce policji kierującego autem marki Opel nie było na miejscu. Policjanci szybko do kogo należy pojazd, jednak właściciel samochodu odmówił wskazania kierowcy. W związku z tym sprawa zostanie skierowana do sądu - informuje Ilona Golec, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

To nie jedyna kolizja w ostatnich dniach. Jak informują nas Czytelnicy, 16 marca około godz. 20 na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej i Skalnej w Bardzie częściowo do rzeki wjechał samochód osobowy marki ford. Osobom podróżującym pojazdem nic się nie stało, a auto szybko wyciągnięto z wody i odstawiono na pobliski parking.

17 marca po północy policjanci otrzymali zgłoszenie o osobowym fordzie znajdującym się w rowie na zakręcie między Niedźwiednikiem a Służejowem. Funkcjonariusze udali się na miejsce, gdzie zastali auto w rowie, ale była w nim kartka z informacją, że nikomu nic się nie stało, a pojazd zostanie zabrany rano.

Dziś przed godz. 6 kolizja miała też miejsce na skrzyżowaniu ul. Ziębickiej i Cukrowniczej w Ząbkowicach Śląskich. Kierujący fordem, 51-letni mieszkaniec gminy Ząbkowice Śląskie, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu seatem, 73-letniemu mieszkańcowi powiatu kłodzkiego. W wyniku zdarzenia częściowo występowały tam utrudnienia w ruchu.

em24.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nieustalony sprawca wjechał w ogrodzenie, były też inne kolizje. Jedno auto wylądowało...w rzece

  2021-03-17 22:41:23

  gość: ~Swój

  Chyba Niedźwiednikiema Służejowem

 • 2021-03-18 07:13:55

  gość: ~mieszkanka

  To było nieuniknione. Czesto robią sobie tam kierowcy wyscigi na tym krótkim odcinku od krzyżówki przy Opolnicy po nasze bloki. Szczerze mając nas mieszkańców w nosie, dodatkowo ryzyko stwarzają ciegle zaparkowane tam duże busy wzdłuż Polnej na chodniku zwezajac jeszcze bardziej i tak juz waski przejazd My tu możemy sobie teraz komentować a za jakiś czas i tak zapomni sie o nas mieszkancach . Ciekawa jestem czy jacys radni zwrócą uwagę na ten problem predkosci jezdzacych aut i bezpieczenstwa w tym rejonie..?

 • 2021-03-18 10:43:31

  gość: ~wewe

  @~mieszkanka

  Radna Basia wyjeżdża tylko na sesję i komisje czyli z 3x w miesiącu, więc ona problemu nie widzi, albo nie chce widzieć. Ot, taką sobie radną wybraliśmy, taką mamy :)

 • 2021-03-18 12:09:38

  gość: ~kierowca

  A w Bobolicach koło kościoła to co to się zdarzyło? Tez ogrodzenie zniszczone.

 • 2021-03-18 13:31:04

  gość: ~ja

  @~kierowca

  Jakiś geniusz wjechał, ale wyjechał :)

 • 2021-03-18 21:28:14

  gość: ~Wierny kibic

  ostatnio dodany post

  Jak potrzebujesz maskę do tej Corsy to mam w Bardzie w kolorze.

REKLAMA