Express-Miejski.pl

Potrącenie pieszego w Złotym Stoku. Mężczyzna trafił do szpitala [foto][aktualizacja]

Potrącenie pieszego na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 46 z ul. 3 Maja w Złotym Stoku fot.: OSP Złoty Stok

Na drodze krajowej nr 46 w Złotym Stoku doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 13 marca przed godz. 19 w Złotym Stoku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 46 z ul. 3 Maja. Kierujący Peugeotem potrącił mężczyznę, który miał przechodzić przez przejście dla pieszych. Poszkodowany po zdarzeniu był nieprzytomny. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustalała szczegóły zdarzenia.

Więcej informacji po uzyskaniu komunikatu.

[AKTUALIZACJA, 15.03, godz. 8.30] - 33-letni mieszkaniec powiatu nyskiego, kierując samochodem osobowym marki Peugeot, nie zachował ostrożności i potrącił przechodzącego przez jezdnię na oznaczonym przejściu 32-latka z powiatu ząbkowickiego. W wyniku zdarzenia pieszy doznał poważnych obrażeń. Nieprzytomny został przetransportowany do szpitala we Wrocławiu, gdzie pozostał. Kierujący peugeotem został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia, a pojazd zabezpieczono do badań. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje Ilona Golec, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA