Express-Miejski.pl

Dwóch zatrzymanych z narkotykami. Jeden miał kilka porcji, drugi kilkadziesiąt

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W ostatnich dniach policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali dwóch mężczyzn z powiatu ząbkowickiego posiadających przy sobie środki odurzające.

Pierwszy wpadł w ręce mundurowych 4 marca około godz. 19 na ul. Dolnośląskiej w Ząbkowicach Śląskich. Mężczyzna miał przy sobie kilka porcji marihuany i amfetaminy. - Narkotyki zabezpieczono, a 38-latka z powiatu ząbkowickiego po wykonaniu czynności zwolniono - informuje Ilona Golec, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

7 marca przed godz. 20 również w Ząbkowicach Śląskich, ale tym razem na ul. Konopnickiej policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 29-latka, który miał przy sobie 42 porcje amfetaminy. - Podobnie jak we wcześniejszym przypadku, po wykonaniu czynności on także został zwolniony, a narkotyki znalezione przy nim zabezpieczono - dodaje policjantka.

Zgodnie z art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo posiadania narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dwóch zatrzymanych z narkotykami. Jeden miał kilka porcji, drugi kilkadziesiąt

  2021-03-10 09:04:31

  gość: ~roster

  No i znowu te Zabkowice

 • 2021-03-10 09:45:15

  gość: ~ja

  @~roster

  zamknij twarz, w Ziębicach patologia w co drugim miejscu, ale tam z tego co wiem to nawet policjanci sie boja podchodzic bo po co tykać g....

 • 2021-03-10 17:27:09

  gość: ~roster

  @~ja
  A u was co,lepiej niż w Ziebicach? To samo albo jeszcze wiecej,wiec sam zamknij paszcze

 • 2021-03-10 16:28:35

  gość: ~Michał

  Ilu zatrzymanych za narkotyki trafiło w przeciągu ostatniego roku do więzienia na 3 lata...? Raczej nie wielu, a co drugi szczyl w ziębicach i okolicznych wiochach nosi zielsko przy sobie i jara na każdym kroku. Nie wspomnę o innych specyfikach. Prawo karne w Polsce to kpina.

 • 2021-03-10 17:40:01

  gość: ~Jaa

  ostatnio dodany post

  @~Michał
  Sam jestes kpiną. Polska jest 20 lat to tylu gdzie inne państwa toleruje miękkie narkotyki i jeszcze zarabiają na tym. U nas zarabiają dilerzy a nie Ci co sobie popalaja. Zioła nie pale ale jestem za legalem"Wojtek Sokół"

REKLAMA