Express-Miejski.pl

Wiek to tylko liczba. Aktywny Senior w Gminie Ząbkowice Śląskie

Wiek, to tylko liczba – Aktywny Senior w Gminie Ząbkowice Śląskie! fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Fundacja Dobrych Działań ze wsparciem Gminy Ząbkowice Śląskie realizowała zadanie publiczne skierowane do Seniorów 60+ z ząbkowickiej gminy.

W ramach zadania 98 seniorów zwiększyła swoją aktywność fizyczną poprzez aktywne uczestnictwo w treningach oraz spotkań w gronie rówieśników.

Każdy beneficjent miał możliwość brania udziału w ośmiu cyklach treningowych w miesiącu. W dni treningowe seniorzy mieli możliwość korzystania z infrastruktury w Centrum Sportowym City Gym w Ząbkowicach Śląskich. Każdy uczestnik rozpoczynając swój udział w projekcie miał wykonaną analizę składu ciała, co pozwoliło seniorom kontrolować swoje postępy w zakresie zwiększania aktywności fizycznej.

W przyszłym roku planowana jest kolejna edycja tego programu. Urzędnicy

Zapraszamy wszystkich Seniorów 60+ w następnym roku do udziału w nowej edycji tego projektu. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

UM Ząbkowice Śląskie

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Wiek to tylko liczba. Aktywny Senior w Gminie Ząbkowice Śląskie

  2020-11-21 11:36:15

  gość: ~senior

  Analizę składu ciała, Co za idiotyzmy?

 • 2020-11-23 13:00:29

  gość: ~Obywatel

  @~senior
  Analiza składu ciała to nie idiotyzm. To ustalenie ilości tkanki tłuszczowej, tłuszczu trzewiowego, masy mięśniowej i wielu innych, cennych informacji.

 • 2020-11-24 13:38:57

  gość: ~mnm

  ostatnio dodany post

  "Wiek to tylko liczba". Nonsens. Zamiast powiedzieć: każdy wiek ma swoje prawa, postępuj tak, żeby się nie narażać na śmieszność i daj sobie spokój z mierzeniem tłuszczu trzewiowego. Po prostu: prowadź zdrowy, higieniczny tryb życia, idź na spacer, ciesz się pięknem przyrody itd.

REKLAMA