Express-Miejski.pl

Rozkład zajęć Słonecznego Parku Wodnego na kolejny tydzień

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Obecna sytuacja epidemiczna wymusiła na Ząbkowickim Centrum Sportu i Rekreacji zmianę działania i dostosowania się do obowiązujących przepisów prawnych.

- Zmieniliśmy godziny otwarcia Słonecznego Parku Wodnego, zorganizowaliśmy grupowe zajęcia sportowe z instruktorami w cenie wstępu na basen, zachęcamy szkółki pływackie do tworzenia nowych grup. Oczywiście w dalszym ciągu realizujemy projekt „Umiem Pływać” dla 18 grup dzieci z klas 1-3, szkolimy nowych ratowników i instruktorów pływania. Wiemy doskonale, że ruch i pływanie wpływają pozytywnie na poprawę kondycji oraz wzmacniają odporność ludzi, dlatego nie zamykamy basenu, tylko dostosowujemy się do otaczającej nas rzeczywistości. Oczywiście ogromną rolę przywiązujemy do dbałości o zachowanie najwyższych standardów sanitarnych i zasad epidemiologicznych. Zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom jest dla nas kluczowe - komentuje Daniel Ciepierski - prezes Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji. 

(kliknij aby powiększyć)

em24.pl / ZCSiR

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Rozkład zajęć Słonecznego Parku Wodnego na kolejny tydzień

    2020-11-03 10:26:35

    gość: ~zaraza

    ostatnio dodany post

    Po ostatnim przemarszu z rynku w kierunku ujęć głebinowych wody i parku wodnego ktoś odkaził teren przyległy czy na bosaka będą wszyscy wchodzić na teren całego parku? Nie tylko basenu.

REKLAMA