Express-Miejski.pl

Zderzenie dwóch Volkswagenów za Złotym Stokiem w kierunku Lądka-Zdroju [aktualizacja]

Zderzenie dwóch Volkswagenów za Złotym Stokiem w kierunku Lądka-Zdroju [foto] fot.: mwinnik / Express-miejski.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze wojewódzkiej nr 390 za Złotym Stokiem w kierunku Lądka-Zdroju doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowana została jedna osoba.

Zdarzenie miało miejsce 29 października przed godz. 13 na łuku drogi. Brały w nim udział dwa Volkswageny. Łącznie w autach podróżowały trzy osoby. Wszystkie opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych. Jedna z osób podróżujących uskarżała się na bóle i znajduje się obecnie pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. 

Droga jest zablokowana w dwóch kierunkach, jednak utrudnienia nie powinny potrwać długo. Na miejscu działania prowadzi zespół ratownictwa medycznego, policja oraz strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich i Złotego Stoku.

[AKTUALIZACJA, 2.11 godz. 9] - 42-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu opolskiego, kierując samochodem osobowym marki Volkswagen Passat nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni w wyniku czego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo poruszającym się pojazdem również marki Volkswagen Passat, którym kierował 65-letni mężczyzna, zamieszkały powiat kłodzki. Nie wymagali pomocy lekarskiej. Sprawca został ukarany mandatem karnym – informuje Mirosław Lasota z ząbkowickiej policji.

em24.pl

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA