Express-Miejski.pl

10-lecie działalności Grupy Odnowy Wsi Janowiec

10-lecie działalności Grupy Odnowy Wsi Janowiec fot.: Fundacja Kraina pod Słońcem

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

10 października odbyła się uroczystość z okazji 10-lecia działania Grupy Odnowy Wsi Janowiec, na której obecni byli mieszkańcy i zaproszeni goście.   

Uroczystość rozpoczęła się od rajdu pieszego szlakiem „Korony Janowca”. Później był czas na grę terenową „Legendarny Janowiec”, podczas której na drużyny czekało mnóstwo atrakcji: śpiewanie piosenek ludowych, zaplatanie niekończących się warkoczy, robienie leśnej miotły, zbieranie ziemniaków na czas oraz wiele innych zabaw.

Kluczowym elementem wydarzenia było odsłonięcie tablicy pamiątkowej i nadanie świetlicy wiejskiej w Janowcu imienia Marianny Orańskiej.

W uroczystościach 10-lecia wzięli udział Barbara Strzelec - przewodnicząca Rady Miejskiej w Bardzie oraz Paweł Zielonka - sekretarz gminy Bardo, którzy przekazali pamiątkowy grawerton z życzeniami dla mieszkańców Janowca od Krzysztofa Żegańskiego - burmistrza Miasta i Gminy Bardo.

UMiG Bardo

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • 10-lecie działalności Grupy Odnowy Wsi Janowiec

    2020-10-15 23:00:22

    gość: ~niezłe

    ostatnio dodany post

    wymieniliście w artykule urzędników i nieobecnych ...a nikogo ze wsi zaangazówanych w to wydarzenie... ..niezła promocja....kino...ze hej....

REKLAMA