Express-Miejski.pl

Nie miał prawka, był za to pod wpływem narkotyków. Podczas kontroli straszył i obrażał policjantów

zdjęcie ilustracyjne fot.: policja

Kierował pojazdem pod wpływem marihuany i amfetaminy. Dodatkowo nie miał prawa jazdy i znieważał funkcjonariuszy. Został zatrzymany.

Zdarzenie miało miejsce 5 października około godz. 8 na ul. Złotostockiej w Kamieńcu Ząbkowickim. – Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka z powiatu ząbkowickiego, który kierował samochodem osobowym Audi A6. Podczas czynności wykonywanych przez funkcjonariuszy mężczyzna był agresywny, wykrzykiwał wobec nich groźby, znieważał i próbował nakłonić ich do odstąpienia czynności. Jak się okazało, znajdował się pod wpływem środków odurzających, a dodatkowo nie miał uprawnień do kierowania pojazdami – informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

33-latek został zatrzymany, a jego pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Za jazdę bez uprawnień, pod wpływem środków odurzających i znieważenie funkcjonariuszy krewki 33-latek odpowie przed sądem.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nie miał prawka, był za to pod wpływem narkotyków. Podczas kontroli straszył i obrażał policjantów

  2020-10-18 11:46:50

  gość: ~Adam

  Zamknąć ćpuna niech zmądrzeje !!! Przecież to zagrożenie dla normalnych ludzi !!! Nie dość ze naćpany to bez uprawnień !! Takich to od razu do więzienia i bez dyskusji !! Zero tolerancji dla ćpuna jeba...go !!

 • 2020-10-18 13:41:54

  gość: ~Lolxd

  ostatnio dodany post

  Co to za sebuś?^^

REKLAMA