Express-Miejski.pl

Czterech pijanych rowerzystów. Jeden miał blisko trzy promile

zdjęcie ilustracyjne fot.: policja

Policjanci każdego tygodnia regularnie zatrzymują nietrzeźwych rowerzystów. W ciągu kilku minionych dni wpadło ich czterech.

21 lipca po godz. 12 na ul. Ziębickiej w Ząbkowicach Śląskich policjanci z ruchu drogowego po otrzymaniu informacji od osób postronnych, zatrzymali 37-latka z powiatu ząbkowickiego, który jechał rowerem mając w organizmie 2.22 promila alkoholu.

Dwa dni później przed godz. 21 w Ożarach (gm. Kamieniec Ząbkowicki) policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który jechał rowerem i miał 1.02 promila alkoholu

25 lipca o godz. 12.30 po raz kolejny interweniowali policjanci z ruchu drogowego. Tym razem w Pomianowie Dolnym (gm. Ziębice), gdzie 57-letni mężczyzna z powiatu ząbkowickiego wsiadł na rower, wcześniej spożywając alkohol. Kierujący jednośladem wydmuchał 2.5 promila.

26 lipca o godz. 10.20 w Pawłowicach (gm. Ząbkowice Śląskie) wpadł 43-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego, który kierował rowerem mając 2.8 promila.

Wszyscy mężczyźni zatrzymani przez policję po wykonaniu czynności zostali zwolnieni, a ich rowery przekazano osobom wskazanym.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Czterech pijanych rowerzystów. Jeden miał blisko trzy promile

    2020-07-29 21:19:34

    gość: ~roster

    ostatnio dodany post

    I bohaterowie tych zatrzyman powinni dostac medale i premie (które pewnie dostaną).Brawo zatrzymali grożnych przestepców a statystyka musi byc utrzymana

REKLAMA