Express-Miejski.pl

42-latek uciekał motocyklem przed policją. Pędził blisko 140 km/h, a rajd zakończył upadkiem [video]

42-latek swoja ucieczkę przed radiowozem zakończył upadkiem. Miał w organizmie blisko promil alkoholu fot.: prt. screen

Policjanci z ząbkowickiej grupy „Speed” zatrzymali po pościgu nietrzeźwego motocyklistę, który pędził w terenie zabudowanym blisko 140 km/h.

W Kamieńcu Ząbkowickim policjanci z Referatu Ruchu Drogowego chcieli zatrzymać do kontroli motocyklistę. Mężczyzna jednak nagle przyśpieszył. - W terenie zabudowanym jego prędkość dochodziła do nawet 140 km/h. Swoim zachowaniem zmusił funkcjonariuszy do podjęcia pościgu, gdyż stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Ostatecznie mężczyzna uciekając przed policją przewrócił swój jednoślad. Okazało się, że 42-letni obywatel Ukrainy był nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego blisko 1 promil alkoholu w organizmie - informuje Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji.

O pościgu informowaliśmy już w artykule pt. Ukrainiec nie zatrzymał się do kontroli i motocyklem uciekał przed policją. Był pijany [KLIK]. Dziś pojawiło się nagranie z ucieczki 42-latka zakończone upadkiem, które można obejrzeć poniżej.

Teraz mężczyzna odpowie za dwa przestępstwa: kierowanie motocyklem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej a także wykroczenie - jazda motocyklem z nadmierną prędkością. Za te przestępstwa grozi utrata uprawnień do kierowania pojazdami oraz kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Pościg za nietrzeźwym obywatelem Ukrainy uciekającym motocyklem przed policją:

em24.pl / KPP Ząbkowice Śląskie

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 42-latek uciekał motocyklem przed policją. Pędził blisko 140 km/h, a rajd zakończył upadkiem [video]

  2020-07-16 14:47:17

  gość: ~Hahaha

  Skuterem 140km???
  Chyba z przepaści haha

 • 2020-07-16 15:04:49

  gość: ~III

  @~Hahaha

  Przecież na filmiku nawet nie widać żeby on przekroczył 100 km/h, chyba tylko w jednym momencie. Poniosła kogoś fantazja.

 • 2020-07-16 16:20:46

  gość: ~Siuszejm

  Ukraińców wydalic na syberie a ich potomstwo sprzedac do usa

 • 2020-07-16 20:17:54

  gość: ~Rafal

  ostatnio dodany post

  Przecież oni wszyscy jeżdżą po pijaku co policja nie wie tego przecież wystarczy rano ich skontrolować jak jadą do pracy i wszystkich wyłapać

REKLAMA