Express-Miejski.pl

Pijana uszkodziła samochód męża. Wpadli też dwaj nietrzeźwi rowerzyści i jeden kierowca z zakazem

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Nie ma tygodnia, żeby policjanci pełniący służbę na terenie powiatu ząbkowickiego nie eliminowali z ruchu pijanych kierowców.

26 maja około godz. 14.30 w Ząbkowicach Śląskich policjanci zatrzymali 38-latka z powiatu ząbkowickiego, który jechał rowerem i miał w organizmie 1.3 promila. Mężczyznę po wykonaniu czynności zwolniono, a jego jednoślad przekazano osobie wskazanej.

Dzień później po godz. 8 w Ziębicach wpadł 42-latek z powiatu ząbkowickiego, który jechał rowerem i miał 2.1 promila. Podobnie jak w powyższym przypadku, po wykonaniu czynności został zwolniony, a jego rower przekazano osobie wskazanej.

25 maja około godz. 20.30 w Targowicy (gm. Ciepłowody) policjanci zatrzymali 22-latka jadącego Hondą Accord. Mężczyzna był trzeźwy, ale od 2018 roku posiada zakaz prowadzenia pojazdów. Jego samochód został zabezpieczony na parkingu powiatowym.

28 maja po godz. 16 w Kamieńcu Ząbkowickim policjanci bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali 59-letnią kobietę, która mając w organizmie blisko trzy promile uszkodziła samochód męża. - Mężczyzna złożył zawiadomienie i wniosek o ściganie karne, a kobieta została przewieziona do aresztu celem wytrzeźwienia - informuje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Pijana uszkodziła samochód męża. Wpadli też dwaj pijani rowerzyści i jeden kierowca z zakazem

    2020-06-02 14:48:50

    gość: ~Wienek

    ostatnio dodany post

    Dobre, jechał po pijaku rowerem a zabrali mu samochód.

REKLAMA