Express-Miejski.pl

Słoneczny Park Wodny od soboty znów czynny! [cennik]

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Od 6 czerwca kryta pływalnia w Ząbkowicach Śląskich będzie ponownie otwarta. W obiekcie trwają już prace przygotowawcze do uruchomienia basenu.

Obiekt, który uroczyście otwarto początkiem marca po tygodniu użytkowania został zamknięty ze względów bezpieczeństwa. Miało to związek z rozprzestrzeniającą się w kraju epidemią koronawirusa.

W ubiegłym tygodniu premier Mateusz Morawiecki ogłosił czwarty etap „odmrażania” gospodarki, w tym m.in. możliwość otwarcia krytych pływalni od 6 czerwca. - Oznacza to, że po niespełna trzymiesięcznej przerwie znów będziemy dla Was dostępni. Obecnie grzejemy wodę, robimy badania, przedłużamy ważność karnetów, wprowadzamy dodatkowe pozycje do cennika i co istotne, nie podnosimy cen - mówi Daniel Ciepierski, prezes Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich.

- Zgodnie z sugestiami użytkowników wprowadziliśmy do cennika nowe pozycje dotyczące pobytu rodzin w Słonecznym Parku Wodnym. Są to bilety trzygodzinne i tak np. czteroosobowa rodzina za trzy godzinny pływania i zabawy zapłaci w dni powszednie jedynie 56,00 zł. Łatwo obliczyć, że tym przypadku godzinny koszt pobytu członka rodziny to jedynie 4,66 zł - dodaje szef spółki i jednocześnie zachęca całe rodziny do korzystania z obiektu.

Na terenie pływalni trwają już prace związane z dostosowaniem obiektu do wymogów sanitarnych zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów. - Ograniczenia jeśli chodzi o funkcjonowanie obiektów basenowych to przede wszystkim zakaz organizacji imprez z udziałem publiczności oraz ograniczenia osób korzystających z torów pływackich do maksymalnie czterech na jeden tor. Oczywiście będzie obowiązywała nas także dezynfekcja urządzeń, pomieszczeń, szafek i transpondentów pomiaru czasu. Chcieliśmy być otwarci dla klientów i nie tworzyć barier, ale w obecnej sytuacji jesteśmy również zmuszeni zamontować osłonne bariery na stanowiskach kas - tłumaczy Daniel Ciepierski. - Mam jednak nadzieję, że ciężki okres już za nami i rozpoczniemy funkcjonowanie Słonecznego Parku Wodnego w nowej rzeczywistości. Jesteśmy gotowi - zapewnia szef spółki.

Od 6 czerwca basen zlokalizowany przy ul. Kusocińskiego będzie otwarty codziennie w godzinach od 6 do 22.

Aktualny cennik z rozszerzoną ofertą:

[KLIKNIJ NA OBRAZEK ABY POWIĘKSZYĆ]

em24.pl

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Słoneczny Park Wodny od soboty znów czynny! [cennik]

  2020-06-02 12:07:41

  gość: ~Pływak

  No i super! ;) Proponuję jeszcze zniżki dla stałych bywalców, w końcu tacy to też klienci, a jak klienci to i powinni doczekać specjalnych zniżek, poza cennikowych ;)

 • 2020-06-02 12:56:58

  gość: ~Sąsiad

  @~Pływak
  Najlepiej to by było jak by Ci dopłacili że zamoczysz swoją tęgą głowę i du.... a nawet zwrócili za dojazd. Bul bul tonę.

 • 2020-06-02 15:34:46

  gość: ~ja

  a co z saunami???

 • 2020-06-02 17:18:35

  gość: ~Mo

  Czy będzie czysta woda

 • 2020-06-02 19:26:20

  gość: ~Kkij

  @~Mo
  Nie tylko chlorowana

 • 2020-06-03 08:23:30

  gość: ~123

  Za ten basen będziemy płacić 'orzeszkowe' w postaci wysokich opłat za odbiór śmieci czy też wodę. Basen będzie generować straty, a ich zmniejszanie, bo całkowita likwidacja nie będzie możliwa, będzie się odbywać przy pomocy owego 'orzeszkowego'.

 • 2020-06-03 08:31:11

  gość: ~Japierdoleorzeszek

  @~123
  Orzeszkowy teletubiś będzie za to moczył się z młodymi siusiaczkami po godzinach za darmo...ten basen szybciej padnie niż był otwierany...

 • 2020-06-03 09:24:44

  gość: ~ciekawa

  Ile miesięcznie kosztuje utrzymanie basenu?

 • 2020-06-03 12:40:31

  gość: ~Ewa

  http://stop-dlugom.pl/

  Nie radzisz sobie ze spłatą zobowiązań? Twoje raty są za wysokie? Posiadacz zajęcia komornicze? Chcesz odzyskać zdolność kredytową? Starasz się o kredyt a wszystkie instytucje odmawiają?

  POMAGAMY TAKIM JAK TY!

  http://stop-dlugom.pl/

 • 2020-06-04 18:31:32

  gość: ~Kupanaklacieewy

  ostatnio dodany post

  @~Ewa
  Masz brzydką kupę na klacie...

REKLAMA