Express-Miejski.pl

Blokada komentarzy w informacjach dot. sytuacji epidemiologicznej związanej z koronawirusem

grafika ilustracyjna fot.: em24.pl

Informacja dotycząca zablokowania komentarzy w materiałach dotyczących sytuacji epidemiologicznej w powiecie ząbkowickim bezpośrednio związanej z koronawirusem.

W związku z szeroko rozumianym hejtem, stosowaniem mowy nienawiści oraz okazywaniem niechęci w stosunku do danych grup społecznych lub osób, w informacjach przedstawianych przez portal Express-Miejski.pl dotyczących sytuacji epidemiologicznej w powiecie ząbkowickim związanych z koronawirusem, od dnia 6 kwietnia, godz. 12 komentarze będą wyłączone do odwołania.

Stan epidemii, jaki został wprowadzony w naszym kraju, to niewątpliwie wyjątkowa sytuacja. Jako redakcja portalu Express-Miejski.pl podjęliśmy decyzję o tymczasowym wyłączeniu komentarzy w materiałach bezpośrednio dotyczących COVID-19 przede wszystkim ze względu na dobro wszystkich osób, których ten temat bezpośrednio dotyczy, a także coraz szerzej rozprzestrzeniający się hejt i stosowanie mowy nienawiści.

Podjęliśmy również decyzję, aby w materiałach informacyjnych, które nie będą dotyczyły bezpośrednio COVID-19, pozostawić możliwość wyrażania swoich opinii dotyczących danego tematu. Apelujemy jednak, aby robić to w sposób kulturalny, bez szerzenia mowy nienawiści i przede wszystkim odnosząc się do tematu materiału zamieszczonego na portalu.

Przypominamy, że w przypadku naruszenia regulaminu [KLIK] użytkownicy mają możliwość zgłoszenia wpisu niezgodnego z regulaminem poprzez formularz kontaktowy, dostępny po kliknięciu w link ZGŁOŚ znajdujący się przy każdym wpisie.

Warto nadmienić, że zgodnie z zapisem w regulaminie system komentarzy nie jest moderowany, a uczestnicy systemu komentarzy publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wydawca serwisu internetowego Express-Miejski.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na łamach portalu.

Wydawca serwisu internetowego Express-Miejski zastrzega sobie prawo do blokowania możliwości pisania w systemie komentarzy uczestnikom, którzy w sposób notoryczny naruszają postanowienia regulaminu, a w szczególności zasad zdefiniowanych w pkt. 9 i 10.

Redakcja Express-Miejski.pl

Redakcja EM24.pl

REKLAMA