Express-Miejski.pl

ZLF: Beniaminek zatrzymał lidera, Straż z pierwszym zwycięstwem

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Po szóstej kolejce na parkietach pierwszej ligi nie ma już niepokonanego zespołu. Jedynym zespołem bez porażki pozostają liderujący Nauczyciele.

Wyniki VI kolejki XVII edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu - I liga - 4 stycznia:

Ekipa Bania 4:5 (2:2) Zbylbruk
Bramki: Tomasz Pierzchalski x2, Jakub Karykowski, Marek Dyda - Melis Shaveddinov, Dariusz Mieszkalski, Bartłomiej Gerlach, Mateusz Sopuch x2

Orzeł Piława Dolna 6:5 (0:2) TeNet Kasy
Bramki: Tomasz Piątkowski x3, Paweł Kuśmierek, Damian Kucharski, Rafał Kucharek - Kamil Olejarnik x2, Arkadiusz Majewski x2, Dawid Kuriata

Nauczyciele 7:7 (2:2) Pogoń Pieszyce
Bramki: Michał Łaski x3, Przemysław Madej, Adrian Morasz x2, Mateusz Peroński - Bartosz Rzepski x3, Piotr Prokop, Adrian Jasiński x2, Paweł Barczyk

Straż Pożarna 3:1 (0:0) Consultor Team
Bramki: Seweryn Raszpla x2, Tomasz Robak - Bartosz Zalot

 Wyniki VI kolejki XVII edycji Ząbkowickiej Ligi Futsalu - II liga - 5 stycznia:

Topory 5:1 (1:0) Atletico
Bramki: Mikołaj Bromboszcz, Kajetan Chajko, Seweryn Mostowy, Mateusz Badecki, Piotr Kupiec - Patryk Szela

Piekarnia Bartecki 4:4 (2:3) Huragan Ziębice
Bramki: Michał Bartecki, Dawid Gołdyn x2, Marcin Łabaz - Gracjan Kasprzyk x2, Bartosz Górniak, Alan Górniak

Cis Brzeźnica 1:5 (0:2) Sajdersi
Bramki: Łukasz Poręba - Norbert Bilski x2, Łukasz Lisiecki, Maksymilan Gralec

Straż Pożarna II 4:3 (2:0) Nezależni
Bramki: Marek Haber, Paweł Rosikoń, Kamil Antoniszyn, Łukasz Cykro - Mateusz Zajac x2, Szymon Cykro
czerwona kartka: Jarosław Sikorski (Straż Pożarna II)

Gang Dyrektora Józefa 15:4 (5:0) Husaria
Bramki: Marcin Gerlach x6, Kamil Wójcik x3, Wojciech Brzózka, Wojciech Nowak x2, Łukasz Ścigaj x2, Przemysław Dawidowicz - Kamil Szymański, Paweł Zapała, Tomasz Ryng

Kam-Bud Team 3:11 (0:6) FC Ponalewce
Bramki: Kamil Wróbel x2, Wktor Chamerski - Patryk Malesa x2, Kamil Sojka x7, Marcin Poręba, Tomasz Dąbrowski

Tabele Ząbkowicka Liga Futsalu 2019/2020:

I Liga ZLF:

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Z

R

P

Br +/-

1

Nauczyciele

5

13

4

1

0

37-19

2

TeNet Kasy

5

12

4

0

1

27-15

3

Orzeł Piława Dolna

6

10

3

1

2

32-29

4

Pogoń Pieszyce

6

8

2

2

2

30-27

5

Zbylbruk

6

8

2

2

2

19-24

6

Consultor Team

5

6

2

0

3

20-21

7

Ekipa Bania

5

6

2

0

3

21-23

8

Straż Pożarna

5

5

1

2

2

13-19

9

Agressive

5

0

0

0

5

8-31

II Liga ZLF:

 

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Z

R

P

Br +/-

1

Sajdersi

6

18

6

0

0

70-12

2

Gang Dyr. Józefa

6

18

6

0

0

59-15

3

CIS Brzeźnica

6

12

4

0

2

27-17

4

Topory

6

12

4

0

2

26-23

5

Niezależni

6

10

3

1

2

28-13

6

FC Ponalewce

6

8

2

2

2

33-21

7

Straż Pożarna II

6

7

2

1

3

23-25

8

Kam-Bud Team

6

6

2

0

4

20-47

9

Piekarnia Bartecki

6

5

1

2

3

13-52

10

Huragan Ziębice

6

4

1

1

4

12-37

11

Husaria

6

3

1

0

5

14-43

12

Atletico

6

1

0

1

5

9-29

Klasyfikacja strzelców:

Klasyfikacja strzelców I Ligi ZLF 2019/2020

 

Imię i Nazwisko

Drużyna

Strzelone bramki

1

Bartosz Rzepski

Pogoń Pieszyce

13

2

Tomasz Piątkowski

Orzeł Piława Dolna

9

3

Dawid Kuriata

TeNet Kasy

8

4

Łukasz Kucharek

Orzeł Piława Dolna

8

5

Adrian Morasz

Nauczyciele

8

6

Mateusz Łaszczewski

TeNet Kasy

7

7

Szymon Krocz

Nauczyciele

7

8

Damian Kucharski

Orzeł Piława Dolna

6

9

Darek Mieszkalski

Zbylbruk

6

 

 

 

 

Klasyfikacja strzelców II ligi ZLF:

 

Imię i Nazwisko

Drużyna

Strzelone bramki

1

Radosław Grzywniak

Sajdersi

39

2

Marcin Gerlach

Gang Dyr. Józefa

28

3

Łukasz Ścigaj

Gang Dyr. Józefa

13

4

Kamil Sojka

FC Ponalewce

13

5

Gheorgita Galbeaza

Niezależni

11

6

Piotr Kupiec

Topory

10

7

Wojciech Brzózka

Gang Dyr. Józefa

8

 

Łukasz Poręba
Mateusz Zając
Kamil Wójcik

Cis Brzeźnica
Niezależni
Gang Dyr. Józefa

8
8
8

 

ms. / em24.pl / OSiR Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA