Express-Miejski.pl

Pijany pieszy wtargnął pod Mercedesa. Potrącenie w Ziębicach

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Do wypadku doszło 5 grudnia około godz. 17 na ul. Wojska Polskiego. Poszkodowany pieszy został przetransportowany do szpitala.

- Do zdarzenia doszło, gdy przed jadący pojazd osobowy marki Mercedes kierowany przez 30-letniego mężczyznę z powiatu ząbkowickiego wtargnął 46-letni pijany pieszy - relacjonuje Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości pieszego okazało się, że był on pijany. Miał w organizmie blisko dwa promile. Doznał ogólnych obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Kierowca Mercedesa był trzeźwy.

ms. / em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pijany pieszy wtargnął pod Mercedesa. Potrącenie w Ziębicach

  2019-12-13 11:20:24

  gość: ~Lir

  Bzdura bo pieszy choć piany ma pierwszeństwo i nie mógł wtargnąć bo był piany posuwał się ślimaczym tempem .
  to jest wina mercedesa

 • 2019-12-14 23:40:31

  gość: ~Ja

  ostatnio dodany post

  @~Lir
  Malo wiesz kiwasz się na boki jak wiatr, wiem jak alkohol prowadzi człowieka, w sumie co każdy prawie Polak abstynentem nie jest. Szedł po prostu zamiotło go pod samochód proste, wina pieszego

 • 2019-12-13 13:42:10

  gość: ~mieszkaniec

  Szkoda kierowcy, jechał sobie a tu nagle bum.
  W taj sytuacji winny jest tylko pieszy. Takich alkoholików jest więcej ale następuje naturalna eliminacja. Współczucie dla ratowników którzy musieli wdychać smród.

 • 2019-12-13 13:49:51

  gość: ~obywatel

  Dwa promile u ałka to norma, raczej nie dopuszczał do niższego stężenia alkoholu we krwi. Jest jeszcze jedna taka łajza z pieskiem tam gdzie stanie tam leje.

 • 2019-12-13 13:58:12

  gość: ~obywatel

  Na melinie gdzie robili libacje, było ich zawsze dużo, ciekawe czy któryś odwiedził poszkodowanego pieszego co miał dwa promile. Ciekawe czy szedł na melinę czy wracał z libacji.

REKLAMA