Express-Miejski.pl

Jak zwiększyć sprzedaż? - bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W gminie Ząbkowice Śląskie odbędzie się szkolenie dla przedsiębiorców, którego celem jest przekazanie wiedzy i umiejętności pozwalających na zwiększenie sprzedaży.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucja wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz Gmina Ząbkowice Śląskie mają przyjemność zaprosić na szkolenie pt. „Cross-selling i up-selling - naucz się sprzedawać więcej!”.

Odpowiednio wprowadzona strategia cross-sellingu i up-sellingu pomoże zwiększyć sprzedaż, na dłużej zwiąże klientów z Waszą firmą i pozwoli uniknąć najczęstszych błędów w sprzedaży.

Podczas szkolenia uczestnicy szkolenia zapoznają się m.in z zagadnieniami:

  • Jak sprzedawać więcej nie zrażając do siebie klientów?
  • Jak prezentować całą ofertę firmy skłaniając klientów do większych zakupów?
  • Jak sprzedawać droższe produkty i usługi z naszej oferty?

Szkolenie z zakresu cross-sellingu i up-sellingu pomoże zastosować nowoczesne techniki sprzedaży w Waszych firmach. Pomożemy zmaksymalizować zysk z pojedynczej transakcji i zwiększyć skuteczność Państwa oferty handlowej. Powiemy jak tworzyć ofertę, nie zrażając do siebie klientów i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, gdy klient rezygnuje.

Szkolenie poprowadzi Zbigniew Pankiewicz dyplomowany trener biznesu, specjalizujący  się  w tematyce zarządzania, komunikacji i marketingu. Swoje doświadczenie zdobywał przez wiele lat, jako dziennikarz telewizyjny i wykładowca szczecińskich uczelni. Zarządzał regionalnymi mediami publicznymi, współtworzył zespół marketingu i wsparcia sprzedaży  w międzynarodowej firmie informatycznej. Na sali szkoleniowej spędził ponad tysiąc godzin pracując z ludźmi, których łączy jedna cecha - chcą inwestować w siebie.

Szkolenie odbędzie się 13 grudnia w godzinach od 9 do 16 w Urzędzie Miejskim przy ul. 1 Maja 15 (parter, sala konferencyjna nr 5) w Ząbkowicach Śląskich.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W celu zapisania się na szkolenie, zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (www.pfp.com.pl). Rejestracja na szkolenie jest możliwa tylko za pośrednictwem formularza.

W razie pytań, prosimy o kontakt z panią Patrycją Pińkowską, tel.: (91) 312-92-22, e-mail: p.pinkowska@pfp.com.pl.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu jest jednoznaczne z potwierdzeniem przez Uczestnika zapoznania się z ogólnymi warunkami organizacyjnymi szkoleń PFP i wyrażeniem zgody na ich zastosowanie.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA