Express-Miejski.pl

Przełamać Bariery - tolerancja, przyjaźń, szacunek i integracja

Tolerancja, przyjaźń, szacunek i integracja. Realizacja projektu „Przełamać Bariery” fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

7 listopada w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie, na którym poruszono tematy tolerancji, przyjaźni, szacunku i integracji.

Jego organizatorem była młodzież i nauczyciele z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich. Uroczystość otworzyła kierownik ośrodka Krystyna Zerbok, a po niej głos zabrał burmistrz Marcin Orzeszek, który podziękował za realizację tak ważnego społecznie projektu. Na scenie wystąpił Teatr „Ruch” z Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy oraz młodzież z OSiW OHP Ząbkowice Śląskie.

Krótką prelekcję na temat „Niepełnosprawni w naszym otoczeniu” wygłosiła Irena Szewczyk – prezes Stowarzyszenia Integracja, z kolei temat „Dlaczego boimy się odmienności i stawiamy przed nią bariery?” podjął psycholog Michał Łakomski.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu realizowanego przez OSiW OHP w Ząbkowicach Śląskich finansowanego przez Europejski Korpus Solidarności.

UM Ząbkowice Śląskie

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Przełamać Bariery - tolerancja, przyjaźń, szacunek i integracja

    2019-11-09 12:19:45

    gość: ~Integracja

    ostatnio dodany post

    Brawo młodzi ludzie. Spotkanie niesamowite. Teatr Ruch powalił mnie. Myślę,że cel -przełamać bariery został osiągnięty (dotyczył osó niepełnosprawnych w naszym otoczeniu). Jeszcze raz Brawo!!!!

REKLAMA