Express-Miejski.pl

Od poniedziałku rusza zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Ząbkowic Śląskich [hamonogram]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W przyszłym tygodniu w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego oraz odpadów wielkogabarytowych. Sprawdź harmonogram.

Zbierane będą: meble i odpady wielkogabarytowe (odpady, które ze względu na swoje rozmiary i masę nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach na odpady komunalne), zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. pralki lodówki, kuchenki, odkurzacze, telewizory, żelazka, wiertarki, tostery, roboty, komputery, myszy komputerowe, klawiatury itp., zużyte baterie i akumulatory, zużyte opony samochodowe oraz odzież i tekstylia).

Należy pamiętać o tym, że zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny musi być oddany w całości bez wymontowania elektroniki. Prosi się o niewystawianie innych rodzajów odpadów np. gruzu, ziemi, odpadów zielonych, leków itd. Odpady należy umieszczać w wyznaczonych terminach i miejscach. Worki lub inne opakowania, w których wystawiane będą odpady, powinny posiadać odpowiednią wytrzymałość oraz zabezpieczenie przed wysypaniem, wyciekaniem czy skaleczeniem.

- Pozostawienie odpadów po wyznaczonym terminie i w innych miejscach jest nielegalnym składowaniem i grozi za to mandat karny w wysokości do 500 zł - przypominają ząbkowiccy urzędnicy. 

14 PAŹDZIERNIKA (PONIEDZIAŁEK):

  • ul. Daleka (odcinek od ul. Legnickiej do targowiska) - od godz. 7 do godz. 8
  • ul. Legnicka - od godz. 8 do godz. 9.30
  • ul. Wrocławska - od godz. 9.45 do godz. 10.45
  • ul. Głowackiego - od godz. 11 do godz. 11.45
  • ul. Asnyka - od godz. 11.45 do godz. 12.15
  • ul. Orkana - od godz. 12.15 do godz. 12.40
  • ul. Matejki - od godz. 12.45 do godz. 13
  • ul. Zacisze - od godz. 13 do godz. 13.15

15 PAŹDZIERNIKA (WTOREK):

  • ul. 1 Maja i Handlowa - od godz. 6 do godz. 7.30
  • ul. Sienkiewicza - od godz. 7.30 do godz. 8
  • ul. Batalionów Chłopskich - od godz. 8 do godz. 9
  • ul. Bohaterów Getta (odcinek od rynku do świateł) - od godz. 9 do godz. 10
  • ul. Na Skarpie - od godz. 10.30 do godz. 11
  • ul. Niepodległości i Kolejowa - od godz. 11.15 do 12.30

16 PAŹDZIERNIKA (ŚRODA):

  • ul. Waryńskiego - od godz. 8 do godz. 9
  • ul. Przemysłowa - od godz. 9 do godz. 9.30
  • ul. Strzelińska - od godz. 9.30 do godz. 11
  • ul. Mickiewicza - od godz. 10.30 do godz. 11.30
  • ul. Traugutta - od godz. 11.30 do godz. 12.30

17 PAŹDZIERNIKA (CZWARTEK):

  • osiedle Pallotyńskie - od godz. 6 do godz. 12 (ul. Daleka - odcinek od drogi krajowej nr 8 w kierunku Olbrachcic, placu Ludwika Solskiego, Bohaterów Getta od drogi krajowej nr 8 do skrzyżowania z ul. Daszyńskiego, Pogodna, Daszyńskiego, Daleka odd drogi krajowej nr 8 do nr 70, Jagiellonów, Jaracza, Kasztanowa, Kilińskiego, Limanowskiego, Ludowa, Modrzejewkiej, Okrężna, Piastowska, Robotnicza, św Pallotiego)

18 PAŹDZIERNIKA (PIĄTEK):

  • ul. Kamieniecka - od godz. 6 do godz. 10
  • ul. Łąkowa, Spokojna, Polna - od godz. 10.30 do godz. 12
  • ul. Curkownicza - od godz. 12.30 do godz. 12.50
  • ul. Ciasna - od godz. 13 do 13.30

21 PAŹDZIERNIKA (PONIEDZIAŁEK):

  • ul. Konopnickiej, Prusa - od godz. 6 do godz. 7.30
  • ul. Ziębicka (od rynku do przejazdu kolejowego) - od godz. 7.30 do godz. 8.3
  • ul. Chrobrego i Parkowa - od godz. 8.30 do godz. 9.15
  • ul. Ziębicka (odcinek od przejazdu kolejowego w kieruku Ziębic), Żwirki i Wigury oraz Zielona - od godz. 10.30 do godz. 11.30
  • ul. Jasna, osiedle Letnie - od godz. 11.30 do godz. 12.30
  • ul. Powstańców Warszawy - od godz. 12.30 do godz. 13.30

22 PAŹDZIERNIKA (WTOREK):

  • Osiedle Kwiatowe - od godz. 6 do godz. 10
  • Osiedle Owocowe - od godz. 10.30 do godz. 12.30
  • ul. Działkowca - od 12.30 do godz. 13

23 PAŹDZIERNIKA (ŚRODA):

  • ul. Proletariatczyków - od godz. 6 do godz. 7
  • ul. Reymonta, Poprzeczna - od godz. 7 do godz. 8
  • ul. Partyzantów - od godz. 8 do godz 8.30
  • ul. Żeromskiego - od godz. 8.30 do godz. 10
  • ul. Kusocińskiego - od godz. 10.30 do godz 11
  • ul. Lipowa - od godz. 11 do 11.20
  • ul. Staszica - od godz. 11.20 do godz. 12
  • ul. Diamentowa, Rubionowa, Modrzewiowa, Jodłowa - od godz. 12 do 13.30

24 PAŹDZIERNIKA (CZWARTEK):

  • Rynek, ul. Aliantów, Słowackiego, Strazacka, Kościuszki, Curie-Skłodowskiej, Długa - od godz. 6 do 7.30
  • ul. Armii Krajowej, Krzywa, św. Wojciecha - od godz. 7.30 do godz. 9
  • ul. Dolnośląska, Szkolna - od godz. 9 do godz. 10
  • ul. Kłodzka, Szpitalna - od godz. 10.30 do godz. 11.30
  • ul. Ogrodowa - od godz. 11.30 do godz. 12.30
  • ul. Grunwaldzka, Krótka, Plac Jana Pawła II - od godz. 12.30 do godz. 13

25 PAŹDZIERNIKA (PIĄTEK):

  • Osiedle XX-lecia - od godz. 6 do godz. 9.45
  • ul. Młynarska - od godz. 10.30 do godz. 12
14
.
10
.201
9
(
poniedziałek
)
ul. Daleka (odcinek od ul. Legnickiej do targowiska)
-
od godziny
7
:00 do
godziny
8
:00
ul. Legnicka
od
8
:
00
do
09
:
30
ul. Wrocławska
-
od 0
9:45
do 1
0
:
45
ul. Głowackiego
-
od
11
:
00
do 1
1
:
45
ul. Asnyka
od 1
1
:
45
do 1
2
:
15
ul. Orkana
od 1
2
:
15
do 1
2
:
40
ul. Matejki
od 1
2
:
4
5
do 1
3
:
00
ul. Zacisze
od 1
3
:
00
do 1
3
:
15
15
.
10
.201
9
(
wtorek
)
ul. 1 Maja i Handlowa
od godziny
6
:00 do
godziny
7
:
3
0
ul. Sienkiewicza
-
od
7
:
30
do
0
8
:
00
ul. Batalionów Chłopskich
-
08
:
0
0 do
09
:
00
ul. Bohaterów Getta (odcinek od Rynku do
ś
wiateł)
od
09
:
00
do 1
0
:
00
ul. Na Skarpie
od
10
:
30
do 1
1
:
00
ul. Niepodległości i Kolejowa
-
od
1
1
:
15
do 1
2
:
3
0
16
.
10
.201
9
(
środa
)
ul. Waryńskiego od godziny 8:00 do
godziny
9:00
ul. Przemysłowa
od
9:00 do 9:30
ul. Strzelińska
od
09:30 do 10:00
ul. Mickiewicza
od
10:30 do 11:30
ul. Traugutta
od
11:30 do 12:30
17.10
.201
9
(
czwartek
)
Osiedle Pallotyńskie od godziny
6
:
00 do
godziny
12:00:
ul. Daleka
odcinek od krajowej 8 w kierunku Olbrachcic
,
Plac Ludwika Solskiego, Bohaterów
Getta
od krajowej 8 do skrzyżowania z ul. Daszyńskiego
, Pogodna,
Ignacego
Daszyńskiego,
Daleka od drogi krajowej nr 8 do nr 70,
Jagiellonów,
Stef
ana Jaracza, Kasztanowa, Jana Kilińskiego, Bolesława Limanowskiego,
Ludowa, Heleny Modrzejewskiej,
Okrężna, Piastowska , Robotnicza, Św. Pallotiego
18
.
10
.201
9
(
piątek
)
ul. Kamieniecka
:
od godziny
6
:00 do

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Od poniedziałku rusza zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie Ząbkowic Śląskich [hamonogram]

    2019-10-14 09:35:25

    gość: ~Artur

    ostatnio dodany post

    Przepraszam, ale... w Ząbkowicach Śl. nie ma ulicy Botwina.
    Dlaczego nie odbierają odpadów z ul. Szkolnej? Nie ma w harmonogramie, a zawsze odbierali.. ;)

REKLAMA