Express-Miejski.pl

W sobotę turniej z okazji 20-lecia Piaska Potworów. Przyjadą zespoły z różnych stron Polski

zdjęcie ilustracyjne fot.: KF

3 sierpnia na boisku sportowym w Potworowie odbędzie się turniej piłkarski połączony z festynem z okazji 20-lecia istnienia drużyny LZS „Piasek” Potworów.

Będzie to doskonała okazja dla wszystkich sympatyków piłkarskich niższych lig do spędzenia czasu w sielankowej atmosferze. Do Potworowa przybędą znane z serialu „Asy B-klasy” drużyny Fortuny Chomiąża i LZS Chrząstawa z prezesem Bohdanem Kwaśniakiem na czele. W turnieju wystąpią też trzy zespoły reprezentujące Potworów - dwa ten z Dolnego Śląska, jeden z województwa mazowickiego. W turnieju weźmie udział także ekipa Kartofliska.pl na czele z Radosławem Rzeźnikiewiczem, który od lat pokonuje setki kilometrów, aby oglądać mecze amatorów na całym świecie.

Początek imprezy przewidziano na godz. 12. Wtedy rozpoczną się pierwsze mecze turnieju. Zespoły najpierw będą rywalizować w fazie grupowej, a później, w zależności od miejsc zajętych w grupach, zagrają w meczach o siódme, piąte, trzecie i pierwsze miejsce.

Od godz. 14 zaplanowane są atrakcje i konkursy dla najmłodszych. Dzieci będą mogły pobawić się na dmuchańcach, pomalować buzie oraz zabawić się przy muzyce. Będzie też mini-mecz piłkarski dla najmłodszych i turniej w piłkarzyki.

Po piłkarskich emocjach odbędą się zawody armwrestlingu, czyli siłowaniu się na rękę w dwóch kategoriach: do 80 kg i od 80 kg OPEN. Ich start zaplanowano na godz. 16.

Od godz. 19 na scenie zaprezentuje się DJ WESTER, który poprowadzi dyskotekę pod gwiazdami.

em24.pl

6

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W sobotę turniej z okazji 20-lecia Piaska Potworów. Przyjadą zespoły z różnych stron Polski

  2019-07-31 22:28:37

  gość: ~oh waldemar

  szkoda że pieniądze z komisji ds problemów alkoholowych już rozdysponowane, szkoda piaski :(

 • 2019-08-05 15:58:22

  gość: ~nioo

  @~oh waldemar

  wszystko po cichu klub z miasta cudow zgarnal...

 • 2019-08-06 19:24:56

  gość: ~ciek

  Andrzej Witek – założyciel i wieloletni działacz klubów sportowych na terenie Gminy Bardo

 • 2019-08-06 19:26:18

  gość: ~ciekawy

  Ktoś wie, które kluby sportowe zakładał i w których działał?

 • 2019-08-07 16:21:59

  gość: ~gość

  @~ciekawy
  hahah pewno te, których jeszcze nie ma, a działa w tym, w którym największe przekręty choćby nieistniejące turnieje opłacone z gminnej kasy.

 • 2019-08-07 16:26:06

  gość: ~hehe

  ostatnio dodany post

  @~gość
  nie tylko ten klub bierze kasę na nieistniejące działania, pewna fundacja też szumnie rozpoczęła działalność, wzięła kasę na dwa tygodnie zajęć feryjnych dla młodzieży i co? Zajęcia trwały chyba ze cztery dni, a kasa gdzie, a rozliczenie gdzie??

REKLAMA