Express-Miejski.pl

Wielka piłka znów w Ząbkowicach Śląskich. Zagrają m.in. Legia, Lech, Śląsk, Lechia czy Jagiellonia

W premierowej edycji turnieju Ząbkowice Śląskie Cup zwycięzcą okazała się Legia Warszawa fot.: em24.pl

Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie organizuje drugi turniej piłkarski Ząbkowice Śląskie Cup. Na stadionie przy ul. Kusocińskiego zagrają 9-latki z całej Polski.

To będzie kolejne piłkarskie święto w Ząbkowicach Śląskich. W dniach od 6 do 8 września w mieście Krzywej Wieży i Frankensteina będą przebywać jedni z najbardziej utalentowanych piłkarzy w kraju z rocznika 2010 i młodsi, reprezentujący na co dzień zespoły: Legii Warszawa, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław, Zagłębia Lubin, Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, Miedzi Legnica, Polonii/Stali Świdnica czy Olympic Wrocław. Wśród zespołów będzie także jeden zespół spoza Polski - to czeski Banik Ostrava. Stawkę zespołów uzupełnią gospodarze turnieju - drużyna Orlika Ząbkowice Śląskie.

- To drugi turniej o takiej randze, który organizujemy przy udziale gminy Ząbkowice Śląskie oraz sponsorów. Premierowa edycja tej imprezy cieszyła się sporym zainteresowaniem i była jak najbardziej udana, o czym świadczy fakt, że  wszystkie klasowe zespoły, które pojawiły się u nas przed rokiem, wyraziły chęć przyjazdu i w tym roku. Zapraszamy wszystkich kibiców do oglądania i obserwowania młodych piłkarzy. Wstęp bezpłatny - mówi Tomasz Stelmach, współorganizator imprezy.

I EDYCJA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE CUP [ARTYKUŁ + GALERIA] [KLIK]

Na piątek (6 września) zaplanowano oficjalne przywitanie zespołów. W sobotę drużyny zmierzą się w rozgrywkach grupowych. Mecze fazy finałowej i zakończenie turnieju przewidziano na niedzielę.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Wielka piłka znów w Ząbkowicach Śląskich. Zagrają m.in. Legia, Lech, Śląsk, Lechia czy Jagiellonia

    2019-07-31 12:01:24

    gość: ~gdwgwgmgmwmgdt

    ostatnio dodany post

    Po raz kolejny P. frajer Stelmach robi hu...y turniej

REKLAMA