Express-Miejski.pl

W Bardzie trwa sprzątanie Parku za Nysą

Sprzątanie Parku za Nysą fot.: UMiG Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Wczoraj ruszyły pierwsze prace związane z inicjatywą pn. „Zmieńmy razem Park za Nysą”. 

Pomysłodawcą akcji jest radny Łukasz Zieliński. Obok kilkorga mieszkańców i radnych do prac renowacyjnych zameldował się również burmistrz Krzysztof Żegański – To dopiero początek, ale bardzo się cieszę, że znalazły się osoby, które chcą poprawić wizerunek tej części Barda - mówił. W pierwszym etapie prac wyczyszczono i pomalowano ławki.

Tak jak wcześniej informowaliśmy, celem inicjatywy jest wspólne uprzątnięcie i poprawienie estetyki w lubianym przez mieszkańców parku.
Kolejne prace są zaplanowane. W piątek 12 lipca od godziny 17 oraz w sobotę 13 lipca od godziny 10.

Na zakończenie prac odbędzie się wspólne ognisko.

erwu. / em24.pl na podst. inf. IMiG Bardo

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W Bardzie trwa sprzątanie Parku za Nysą

  2019-07-15 16:30:17

  gość: ~lis

  Tłumów nie widać. W trochę kiepskim świetle stawia to władzę - mógłby się ktoś zastanowić, zanim wrzucił te pustki na stronę gminy. Ale w sumie to trochę współczuję radnego Zielińskiemu, że daje się tak manipulować burmistrzowi. Myślę, że więcej by osiągnął po prostu zapraszając ludzi, a nie ogłaszać tego z zadęciem Inicjatywa Obywatelska - w porozumieniu z burmistrzem. Ludziom takie rzeczy już dawno przestały się podobać.

 • 2019-07-16 12:32:09

  gość: ~kurnik

  @~lis
  Ło matko , ale sie tłumy zwaliły, mało co nasz burmistrz jakiś taki zabiedzony to i nie dziwota ,że mało dziarsko pędzlem wymachiwał , to i zabrakło najważniejszej celebrytki DUMY BARDA w osobie Naszej Basi Kochanej . A gdzieś to sie podziewa ...Ach damą być, damą być ? Hmm... może na Wyspach Bananowych wszak lato w pełni. Wygląda na to ,co ino radny" Cipis" służbowy obowiązek szefostwa firmy należycie spełnił , bo reszta " udziałowców " to jakoś tak bez entuzjazmu do tego czynu społecznego podeszła.

 • 2019-07-16 16:20:39

  gość: ~Sąsiad

  Cieńko to widzę, Towarzysze i Towarzyszki za kilka dni 22 Lipca a Wy co, do pracy rodacy , socjalistyczna ojczyzna wymaga poświęcenia trochę wolnego czasu dla dobra Nas i was.

 • 2019-07-16 23:00:17

  gość: ~malarz wykończeniowy

  ostatnio dodany post

  zdjęcie nr.5 Proszę Pana tak pędzla się nie trzyma!!!!!!!!!!!

REKLAMA