Express-Miejski.pl

II Piknik Strzelecki o Puchar Burmistrza Ząbkowic Śląskich [foto]

II Piknik Strzelecki o Puchar Burmistrza Ząbkowic Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

5 i 6 lipca na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Ząbkowicach Śląskich odbył się II Piknik Strzelecki o Puchar Burmistrza Ząbkowic Śląskich.

W piątek od godz. 14 na strzelnicy rywalizowała dzieci i młodzież w konkurencjach: strzelanie z pistoletu pneumatycznego do tarczy z odległości 10 metrów oraz z karabinu pneumatycznego również z odległości 10 metrów.

Następnego dnia w szranki stanęli już dorośli, którzy rywalizowali w dwóch konkurencjach: strzelanie z pistoletu bocznego zapłonu do tarczy z odległości 25 metrów i z karabinu bocznego zapłonu z odległości 50 metrów.

Wśród kobiet w konkurencji strzału z pistoletu bocznego zapłonu do tarczy z odległości 25 metrów najlepsza okazała się Aneta Koczoń, drugie miejsce zajęła Agnieszka Terlecka, a na pozycji trzeciej uplasowała się Magdalena Halikowska. Wśród mężczyzn najlepszy był Krzysztof Deginder, drugą lokatę zajął Janusz Labok, a na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Bagiński.

W konkurencji strzału z karabinu bocznego zapłonu do tarczy z odległości 50 metrów zwyciężyła Agnieszka Terlecka. Drugie miejsce zajęła Edyta Czaplik, a trzecie Urszula Saryczew. Wśród mężczyzn triufmował Artur Sikorski, przed Alexandrosem Bourecim i Janem Szmielem.

wkudrynska / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA