Express-Miejski.pl

Zderzenie pojazdu dostawczego i osobówki na krajowej ósemce. W autach podróżowały dzieci [foto]

Zderzenie pojazdu dostawczego i osobówki na krajowej ósemce fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na krajowej ósemce w Ząbkowicach Śląskich doszło do zderzenia pojazdu dostawczego marki Peugeot z osobowym Volkswagenem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 12.30 na krajowej ósemce w Ząbkowicach Śląskich między wiaduktem przebiegającym nad trasą a stacją paliw przy ul. Wrocławskiej. Łącznie w obu pojazdach podróżowało siedem osób w tym trójka dzieci. Na szczęście najmłodsi pasażerowie nie doznali obrażeń i po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego pozostali na miejscu zdarzenia. Do szpitala został zabrany tylko kierowca auta osobowego, a wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili samochody przez przybyciem służb ratunkowych.

Ruch w miejscu zdarzenia na czas akcji odbywał się wahadłowo. Nie występowały jednak dłuższe przestoje w ruchu pojazdów.

[AKTUALIZACJA 21.06. godz. 08.30]:

Komunikat policji: W dniu 20 czerwca o godz. 12.30 powiadomiono policję o zdarzeniu na drodze krajowej nr 8 w Ząbkowicach Śląskich. Na miejscu ustalono, że kierujący samochodem dostawczym marki Peugeot Boxer mieszkaniec Wrocławia nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył prawidłowo jadącego samochodu Volkswagen Jetta, kierowanego przez mieszkańca Wrocławia. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia obrażeń cała doznał kierujący Volkswagenem i po udzieleniu mu pomocy medycznej został on zwolniony do domu.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Zderzenie pojazdu dostawczego i osobówki na krajowej ósemce. W autach podróżowały dzieci [foto]

    2019-06-20 13:49:02

    gość: ~BB

    ostatnio dodany post

    Zaczyna się... Wakacje, ludzie! Jedźcie powoli, a do celu!!!

REKLAMA