Express-Miejski.pl

Stanowisko biura projektowego Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) dot. budowy S8

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Projektant informuje, iż nie wchodził w żadne porozumienia z żadnymi organizacjami, instytucjami, organami itp. w trakcie, przed oraz po zakończeniu akcji informacyjnej.

W związku z zakończoną akcją informacyjną oraz w kontekście nieprawdziwych informacji jakie pojawiają się na stronach internetowych a w tym w szczególności pod linkiem (cyt. „Członkowie naszego stowarzyszenia w porozumieniu z projektantami drogi S8 przygotowali alternatywne rozwiązanie odcinka A2. Odsuwa ono drogę od miejscowości Przyłęk, Janowiec i Dzbanow. Poniżej grafiki oraz opis trasy. Do wtorku zbieramy podpisy pod listą poparcia tego wariantu. Osoby zainteresowane podpisem prosimy o kontakt w wiadomości lub komentarzu [...]) projektant informuje, iż nie wchodził i nie wchodzi w żadne porozumienia z żadnymi organizacjami, instytucjami, organami itp. w trakcie, przed oraz po zakończeniu akcji informacyjnej (w tym w szczególności podczas spotkań i dyżurów projektanta).

Wszelkie tego rodzaju informacje podawane na stronach internetowych są nieprawdziwe.

mat. prasowe / dk8.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Stanowisko biura projektowego Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) dot. budowy S8

  2019-06-18 21:43:22

  gość: ~Mieszkaniec

  Trochę przesadzacie. Teraz mamy drogę przez środek miejscowości i żyjemy. Żyjemy, w ciągłym strachu czy jadąc do ząbkowic, kłodzka, wrocłąwia wrócimy w jednym kawałku, czy nie wydarzy się jakaś tragedia. Każdy z zaproponowanych wariantów będzie lepszy niż to co jest teraz. Osobom, które tak usilnie protestują proponuję oprócz narysowania na mapie nowej alternatywy przeliczenie kosztów i porównanie z obecnymi wariantami. Łatwo jest dużo mówić. Jak nasz hojny rząd chce nam wybudować nową drogę to niech to robi jak najszybciej, proszę nie utrudniajcie im tego!!! Każdy wariant będzie miał jakieś minusy ale będzie leszy niż to co jest obecnie!!!

 • 2019-06-18 22:32:10

  gość: ~SIS Bardzka Pozytywka

  https://www.facebook.com/SISBardzkaPozytywka/photos/a.346372269340171/377554969555234/?type=3&theater

 • 2019-06-19 00:06:54

  gość: ~gość

  @~SIS Bardzka Pozytywka
  podobno większość mieszkańców chce mieć nową drogę i nie widzi problemu w przebiegach. Tylko grupa ludzi chce się wypromować i robi wielkie hallo. Pamiętajcie im droga dalej od miasta tym większą prowincją będziemy, jak nas nie będzie widać to nikt do nas nie przyjedzie...
  Zróbcie rzetelne referendum a nie mówicie, że większość.... większości tutaj nie widzę :).

 • 2019-06-19 21:52:15

  gość: ~uczestnik

  ostatnio dodany post

  Dziś na zaproszenie burmistrza i sołtysów wsi Janowiec, Dzbanów, Laskówka i Przyłęk (nie wiem dlaczego sołtys Opolnicy nie zapraszał) odbyło się spotkanie informacyjne ws. przebiegu drogi S8 przez gminę Bardo. No cóż byłem, słuchałem i jestem bardzo z tego spotkania zadowolony. odbyło się w rzeczowej, konstruktywnej i spokojnej atmosferze. Nikt nikogo nie obrażał, nie siał pogardy a wręcz przeciwnie. Panowie, którzy "stworzyli" za wiedzą i po konsultacji z projektantem dodatkowe warianty A6 i A7 mogli przedstawić swoją propozycję. Wiele osób dopisało im się do list poparcia. Tylko jeden szkopuł nie było tego, który zapraszał - poza sołtysami, przykro nam bardzo, że choroba uniemożliwiła burmistrzowi obecność na spotkaniu, podobno trafił do szpitala. Życzymy zatem szybkiego powrotu do zdrowia.

REKLAMA