Express-Miejski.pl

Zaatakował nożem swoją konkubinę i ranił ją w szyję. Oboje byli pijani

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Alkohol szkodzi. Zwłaszcza spożywany w czasie upałów. Boleśnie przekonała się o tym 46-letnia kobieta raniona nożem w trakcie domowej awantury.

12 czerwca wieczorem w jednym z mieszkań na ulicy 1 Maja w Ząbkowicach Śląskich doszło do awantury domowej, w trakcie której obrażeń ciała doznała jedna z lokatorek. – Policja otrzymała zgłoszenie, że w jednym z mieszkań doszło do awantury pomiędzy konkubentami. Na miejscu okazało się, że ranna została 46-letnia kobieta. Miałą ranę ciętą szyi. Była też nietrzeźwa. Badania wykazało u niej 2.5 promila alkoholu w organizmie. Kobietę przewieziono do szpitala, gdzie uzyskała pomoc medyczną. Na szczęście jej obrażenia nie były poważne, więc została już zwolniona do domu - informuje Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji.

W momencie przyjazdu mundurowych na miejsce zdarzenia, w mieszkaniu przebywał także 42-letni mężczyzna, konkubent zranionej i to on najprawdopodobniej zaatakował ją nożem. - Przebadano go na zawartość alkoholu w organizmie. Miał ponad 1.5 promila. Policjanci zatrzymali i przewieźli potencjalnego napastnika do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności sprawy – dodała policjantka.

erwu / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA