Express-Miejski.pl

Sparta Ziębice z kolejnymi trzema punktami. Tym razem bez wychodzenia na boisko

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

Zdegradowany Górnik Boguszów-Gorce poinformował Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Wałbrzychu, że nie przyjedzie na mecz do Ziębic. Sparta otrzyma więc trzy punkty bez gry.

Niezwykle szczęśliwy tydzień dla działaczy, piłkarzy i kibiców Sparty. We wtorek beniaminek otrzymał trzy punkty za przegrany mecz z Victorią Tuszyn, gdyż w drużynie rywala zagrał zawodnik, który powinien pauzować za żółte kartki, a dziś Sparta dostała informację z OZPN Wałbrzych, że ich najbliższy rywal z Boguszowa-Gorce nie dotrze na mecz 27. kolejki wałbrzyskiej klasy okręgowej. Rywale, którzy nie mają już szans na utrzymanie w rozgrywkach poinformowali, że nie zdołają skompletować kadry na sobotnie starcie. Mecz miał odbyć się o godz. 15.

Oznacza to, że Sparta bez gry otrzyma trzy punkty i będzie miała ich już 25, czyli tyle samo ile zajmująca aktualnie ostatnie miejsce premiowane utrzymaniem Zdrój z Jedliny-Zdroju i znajdujący się za nią, na pierwszym miejscu w strefie spadkowej MKS Szczawno-Zdrój.

Ziębiczanie na poważnie włączają się zatem do walki o utrzymanie. Do zakończenia rozgrywek zostały cztery kolejki (w przypadku Sparty trzy). Za tydzień ziębiczanie w niezwykle istotnym starciu zagrają w Szczawnie-Zdroju z tamtejszym MKS.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA