Express-Miejski.pl

Święto miasta - Gwarkiada. Już 8 czerwca w Złotym Stoku

Zapraszamy na Gwarkiadę. Jak co roku, ulicami Złotego Stoku przejdzie historyczny korowód, a tuż po nim odbędzie się szereg występów oraz koncertów fot.: mat. pras.

Już niedługo Złoty Stok po raz kolejny zamieni się w centrum najlepszej zabawy. Święto miasta – Gwarkiada – już 8 czerwca!

Obchody rozpoczną się tradycyjnym korowodem historycznym, który ruszy spod pomnika Jana Pawła II. Przygotowane pod okiem nauczycieli dzieci ze szkoły i przedszkoli gminy Złoty Stok zaprezentują krótki program artystyczny na terenie parku miejskiego, po czym ruszą dalej ulicą Staszica w kierunku Skaliska – dawnego kamieniołomu i miejsca głównej imprezy.

Występy sceniczne otworzy pokaz tańca w wykonaniu dzieci i młodzieży z sekcji działających w CKiP w Złotym Stoku. Potraktujcie to jako rozgrzewkę, tym bardziej, że później czekają na Was najgorętsze hity muzyki disco/dance w wykonaniu zespołów Solaris oraz Mejk. Fani rockowych brzmień na pewno będą zachwyceni występem zespołu Tribute to Maanam oraz zastrzykiem punkowej energii, jaki zaserwuje na deser znany wszystkim m.in. z legendarnych już hitów „Spodnie z GS-u” czy „Matura” – zespół Farben Lehre. Pomiędzy koncertami będziemy mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni, a wydarzeniu towarzyszyć będzie park zabaw dla dzieci oraz stanowiska gastronomiczne, na których będzie można smacznie zjeść i ugasić pragnienie.

Wstęp na imprezę jest tradycyjnie wolny. Widzimy się 8 czerwca!

mat. płatny

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Święto miasta - Gwarkiada. Już 8 czerwca w Złotym Stoku

  2019-05-31 07:55:43

  gość: ~zlotostoczanin

  jednym slowem DRAMAT !

 • 2019-06-03 09:43:23

  gość: ~gość

  ostatnio dodany post

  To ma być święto miasta ta jedna wielka chała.wstyd. Tak to jest jak się nie szanuje ludzi a na miejsce dobrej Pani Oli wsadza się swoją znajomą. Brawo pani burmistrz.

REKLAMA