Express-Miejski.pl

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie wsi w gminie Ząbkowice Śląskie [harmonogram]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Na terenach wiejskich w gminie Ząbkowice Śląskie ruszyła zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego oraz odpadów wielkogabarytowych.

Zbierane są: meble i odpady wielkogabarytowe (odpady, które ze względu na swoje rozmiary i masę nie mogą być umieszczone w typowych pojemnikach na odpady komunalne), zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. pralki lodówki, kuchenki, odkurzacze, telewizory, żelazka, wiertarki, tostery, roboty, komputery, myszy komputerowe, klawiatury itp., zużyte baterie i akumulatory, zużyte opony samochodowe oraz odzież i tekstylia

Należy pamiętać o tym, że zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny musi być oddany w całości bez wymontowania elektroniki. Prosi się o niewystawianie innych rodzajów odpadów np. gruzu, ziemi, odpadów zielonych, leków itd. Odpady należy umieszczać w wyznaczonych terminach i miejscach. Worki lub inne opakowania, w których wystawiane będą odpady, powinny posiadać odpowiednią wytrzymałość oraz zabezpieczenie przed wysypaniem, wyciekaniem czy skaleczeniem.

- Pozostawienie odpadów po wyznaczonym terminie i w innych miejscach jest nielegalnym składowaniem i grozi za to mandat karny w wysokości do 500 zł - przypominają ząbkowiccy urzędnicy. 

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH NA TERENACH WIEJSKICH W GMINIE ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE [KLIK]

ms. / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zbiórka odpadów wielkogabarytowych na terenie wsi w gminie Ząbkowice Śląskie [harmonogram]

  2019-05-21 10:59:02

  gość: ~czesiek

  ta zbiórka to kapitalny pomysł !!!! gdyby choć cześć tych smiaci miała wyladować w rowie lesie lub byc spalonym..... super !!!!!

 • 2019-05-22 14:32:05

  gość: ~0pp

  Kiedy w miescie?

 • 2019-05-23 14:15:02

  gość: ~Ząbkowiczanin

  @~0pp
  Mam 5 telewizorów FUNAY oczywiście zepsute

 • 2019-05-24 08:42:49

  gość: ~NIKT

  ostatnio dodany post

  @~0pp
  DOWIESZ SIĘ PP FAKCIE ;)))

REKLAMA