Express-Miejski.pl

Obława na krajowej ósemce. Policyjni „łowcy głów” zatrzymali groźnego przestępcę [foto/video]

Zatrzymanie poszukiwanego mężczyzny fot.: Dolnośląska Policja

Sceny niczym z filmu sensacyjnego rozegrały się na drodze krajowej nr 8 w Ząbkowicach Śląskich. Złapano 42-latka, który był poszukiwany listem gończym. 

Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z policjantami z Kłodzka i Ząbkowic Śląskich. 42-latek od dwóch lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. - W przeszłości kierował zorganizowaną grupą przestępczą mającą na celu popełnianie przestępstw skarbowych związanych z nielegalnym obrotem alkoholem, produkcją i wprowadzaniem do obrotu napojów spirytusowych z ominięciem obowiązków podatkowych oraz brał udział w bójce. Za popełnione przestępstwa został skazany na karę 5 lat pozbawienia wolności - informuje Kamil Rynkiewicz z KWP we Wrocławiu.

Dolnośląscy „łowcy głów” prowadzili działania, aby namierzyć poszukiwanego mężczyznę. Gdy wpadli na jego trop podjęli czynności, aby go zatrzymać. Wspólne działania policjantów doprowadziły do skutecznego zatrzymania 42-latka. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony i nie stawiał żadnego oporu. - Po zatrzymaniu trafił do aresztu śledczego - dodaje policjant.

Prowadzenie do aresztu zatrzymanego mężczyzny:

em24.pl na podst. inf. KPP we Wrocławiu

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA