Express-Miejski.pl

„Ząbkowicka Dycha” zgodnie z planem. Ruszyły zapisy

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

24 sierpnia w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się VI edycja Ząbkowickiej Dyszki. Kilkuset zawodników ponownie będzie rywalizowało w biegu ulicami miasta.

Bieg na 10 km dotychczas był nieodłącznym elementem Weekendu z Frankensteinem. Po dwudziestu latach, ze względu na wyczerpanie się formuły druga sztandarowa impreza Ząbkowic Śląskich organizowana w ostatni weekend wakacji nie odbędzie się. 

- Szóstą edycję „Ząbkowickiej Dyszki” organizujemy jednak zgodnie z planem. Podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się także bieg na 5 km. Zapraszamy do uczestnictwa - zachęca Daniel Ciepierski, współorganizator imprezy. Początek biegu zaplanowano na 24 sierpnia na godz. 10. Zawodnicy tradycyjnie wyruszą na trasę z ul. Powstańców Warszawy.

Dla najlepszych zawodników biegu na 10 km przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne. Każdy z uczestników, który zapisze się do udziału w zawodach do 12 sierpnia otrzyma też pakiet startowy, w tym m.in. tzw. workoplecak. Trasa biegu będzie prowadziła tradcyjnie ulicami miasta oraz okolicznych miejscowości.

Zapisów do udziału w imprezie można dokonywać na stronie ultimasport.pl. Tam także znajduje się regulamin imprezy. Wpisowe do 20 lipca za udział w zawodach kosztuje 30 zł, od 21 lipca do 12 sierpnia jest to kwota 50 zł. Zapisy będą przyjmowane także w dniu biegu, jednak wtedy za start będzie trzeba zapłacić już 100 złotych, a organizator nie gwarantuje otrzymania pakietu startowego. Do 20 lipca wpisowe dla osób, które ukończyły 60 rok życia wynosi 5 zł.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • „Ząbkowicka Dycha” zgodnie z planem. Ruszyły zapisy

    2019-05-20 07:18:27

    gość: ~Roki

    ostatnio dodany post

    Po wyborach tak zawsze jest, wyczerpanie się formuły... :)

REKLAMA