Express-Miejski.pl

W najbliższą sobotę Motoserce po raz czwarty w Bardzie

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

11 maja na bardzkim rynku odbędzie się kolejna edycja imprezy Motoserce – Krew Darem Życia. To doskonała okazja do oddania krwi, a następnie wspólnej zabawy.

Impreza pn. „Motoserce” jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Wydarzenia przygotowywane są w różnych miastach na terenie całego kraju, a głównym organizatorem jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. W Bardzie wydarzenie odbędzie się po raz czwarty. - Najważniejsze to jest to, abyście nie zawiedli i przybyli oddać krew - mówi Ewa Grolman, ze stowarzyszenia Motofrankenstein. 

Impreza rozpocznie się o godz. 11 w centrum miasta. Do godz. 15 w specjalnie przygotowanym autobusie będzie możliwość oddania krwi, a także rejestracji jako potencjalny dawca szpiku kostnego. Wszyscy, którzy zdecydują się oddać krew otrzymają pamiątkowe gadżety z limitowanej serii Motoserca. Podczas zlotu motocyklowego będzie prowadzona zbiórka krwi dla Daniela Chuchry - strażaka OSP Budzów, u którego w niedzielę zdiagnozowano sepsę.

Ponadto na gości będzie czekał szereg atrakcji towarzyszących: koncerty muzyczne, różnorakie pokazy i konkursy. - Zobaczymy Kaśkę Przybylską i Wampirki, a tabatę poprowadzi Małgorzata Polniak. Na motosercowej scenie wystąpią m.in. Maciek Michalak, Wiktoria Działek, Agata Połczyńska czy Paula Bernaczek. Gwiazdą tego dnia będzie wrocławska formacja Under Pressuremówi Witek Wiśniewski, współorganizator.

Będzie też zabawa i konkurencje siłowe dla dzieci i dorosłych, a nad ich prawidłowym przebiegiem będą czuwali Mariusz Bernaczek i członkowie klubu MKS Red Dragon Bardo. - Zapraszamy i do zobaczenia! - zachęcają do działu organizatorzy.

mwinnik / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W najbliższą sobotę Motoserce po raz czwarty w Bardzie

  2019-05-08 18:20:13

  gość: ~Osp

  Może lepiej oddać na konkretny cel???
  http://zabkowice.express-miejski.pl/wiadomosc/36678,u-strazaka-ochotnika-z-budzowa-zdiagnozowano-sepse-potrzebna-krew

 • 2019-05-09 10:36:21

  gość: ~Motoserce

  ostatnio dodany post

  Na Motosercu w Bardzie w Rynku, 11-go maja 2019, będzie można oddać krew dla Daniela Chuchry od godziny 11.00. Na Motosercu w Paczkowie, 19-go maja 2019, na Boisku Szkolnym Publicznej Szkoły Podstawowej nr2, będzie można oddać krew dla Daniela od godziny 14-stej. Koniecznie zapamiętać ten dopisek, który trzeba podać przy oddawaniou krwi: "Przy oddawaniu krwi należy podać imię i nazwisko osoby dla której oddajesz krew oraz w jakim szpitalu przebywa: Daniel Chuchra - Regionalne Centrum Zdrowia w Lubiniu, gen. Józefa Bema 5-6 , 59-300 Lubin" Zapraszamy i czekamy na Was.

REKLAMA