Express-Miejski.pl

„How low”. Majówkowy spot samochodowy w Ząbkowicach Śląskich [foto]

„How low” majówkowy spot samochodowy w Ząbkowicach Śląskich fot.: Bartłomiej Ciżewski

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

2 maja w Ząbkowicach Śląskich odbył się majówkowy spot samochodowy pod nazwą „How low” organizowany przez chłopaków ze stowarzyszenia Petrol Heads. 

Stowarzyszenie Petrol Heads to grupka zapalonych, młodych przyjaciół zajmujących się promocją motoryzacji oraz mechaniki pojazdowej, a także bezpiecznej jazdy. Stowarzyszenie powstało w 2019 roku w Ząbkowicach Śląskich i od samego początku prężnie wykonuje postawione sobie cele. 

W czwartkowym wydarzeniu uczestniczyło conajmniej 100 niezwykłych samochodów różnych marek i przynajmniej tysiąc osób. - Mimo tego iż to było to pierwsze takie wydarzenie organizowane przez grupę Petrol Heads to w kulminacyjnym momencie zabrakło miejsc parkingowych co świadczyło o olbrzymim zainteresowaniu tematem motoryzacji - informuje Patryk Werstler, jeden z organizatorów spotkania.

Celem spotu była integracja środowiska miłośników motoryzacji, wymiana doświadczeń, pochwalenie się modyfikacjami oraz możliwość nawiązania nowych znajomości. Większe wydarzenie „How low” I Zlot Samochodowy w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się w dniach 19-21 lipca. Przeżyj z nami trzydniową przygodę! Zobacz najlepsze samochody z Dolnego Śląska i nie tylko! Spotkaj się ze znajomymi, posłuchaj świetnej muzyki i ryku silników - zapraszają organizatorzy.

mwinnik / em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • „How low”. Majówkowy spot samochodowy w Ząbkowicach Śląskich [foto]

  2019-05-04 19:45:24

  gość: ~Kamieniec

  Gratulacje za to że wam się chce !

 • 2019-05-06 12:43:29

  gość: ~ja

  Mam nadzieję że był policja w celu zabrania dowodu rejestracyjnego pajacom takim jak właściciel żółtego forda o nr D35P, który ma możliwość zamontowania europejskiej tablicy rejestracyjnej, jednak bycie nikim posunęło go do chęci wyróżnienia się krótką tablicą.

 • 2019-05-07 04:05:00

  gość: ~Mhm

  @~ja
  Standardowo znajdzie się taka larwa życzliwa bo ból odbytu ma że kadetem musi jeździć

 • 2019-05-09 09:02:26

  gość: ~Erudyta

  ostatnio dodany post

  @~ja
  A co Ci przeszkadza ta tablica?

  Blokuje Ci możliwość zarabiania pieniędzy, rozwoju, kury przestały Ci się nieść ? Ogranicza Twoją wolność czy co bo nie rozumiem

REKLAMA