Express-Miejski.pl

Trzy miesiące za darmo! Promocja na wynajem lokalu lub stoiska w Domu Handlowym „Franky”

Dom Handlowy Franky to idealne miejsce do prowadzenia biznesu. Zapraszamy do wynajmu lokalu lub stoiska zarówno właścicieli małych, lokalnych firm jak i dużych przedsiębiorców fot.: Deweloper DH Franky

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Deweloper Inter-Es oferuje wynajem lokali i stoisk handlowo-usługowych zlokalizowanych w nowo wyremontowanym Domu Handlowym „Franky” w Ząbkowicach Śląskich.

Oferowane lokale usytuowane są bezpośrednio przy ul. Kościuszki - głównej drodze dojazdowej do ząbkowickiego rynku. Dzięki takiej lokalizacji bezpośrednio w okolicy domu handlowego porusza się bardzo dużo osób pieszych oraz zmotoryzowanych. Codziennie przed wejściem do budynku przejeżdża prawie tysiąc samochodów osobowych.

W ofercie znajdują lokale oraz stoiska o powierzchni od 8 m2 do 550 m2. Istnieje możliwość łączenia mniejszych powierzchni w taki sposób, aby zapewnić idealną powierzchnię handlową lub usługową odpowiadającą wymaganiom wszystkich klientów. Dodatkowo wewnątrz budynku znajduje się duża winda towarowa, a na tyłach zlokalizowana jest rampa dla samochodów dostawczych. Lokale można wynająć już od 20 zł/m2, a pierwsze trzy miesiące są darmowe.

W ostatnim roku budynek przeszedł kapitalny remont. Odnowione zostały wszystkie elementy wraz z elewacją zewnętrzną oraz zainstalowano szklaną zewnętrzną windę, która stała się dodatkową atrakcją dla mieszkańców i turystów odwiedzających centrum.

Dane kontaktowe:

DEWELOPER INTER-ES
Jedności Narodowej 194
50-302 Wrocław

Telefon:
+48 71 323 15 31 
+48 71 323 15 50 
+48 71 323 15 84
E-mail: info@deweloper-is.pl
Strona internetowa DEWELOPER INTER-ES [KLIK].

Plany podziałów w obiekcie:
(istnieje możliwość podziału dużych powierzchni na mniejsze wg projektów)

mat. płatny

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Trzy miesiące za darmo! Promocja na wynajem lokalu lub stoiska w Domu Handlowym „Franky”

  2019-04-19 20:37:43

  gość: ~mieszkaniec

  dalej chory bezsilny kraj,gdzie od początku było wiadome,że sprzedaż tego ---Rolnika--to wielka ściema,,nadal jednak różne przekręty tzw...-developerzy--to firmy rodzinne,tu niby coś utopią,ale wciąż na topie,,,polski wymiar sprawiedliwości --wciąż za nimi i depcze im stopy

 • 2019-04-21 12:54:28

  gość: ~P0

  A 3 Maja wpadnie do Polski i wygłosi przemówienie największy "kretacz" w powojennej Polsce D. TUSK.

 • 2019-04-22 08:56:01

  gość: ~Kania

  @~P0
  Ludzie to tylko ogłoszenie a nie deklaracja polityczna. Strony Wam się pomyliły .

 • 2019-04-24 14:25:25

  gość: ~Obywatel

  @~P0

  nie musisz go słuchać :-))))) wyjedź wtedy na ryby :-))

 • 2019-04-22 10:33:11

  gość: ~

  Winda wielką atrakcją, dobre

 • 2019-04-23 10:11:44

  gość: ~Ona

  @~
  W ostatnim roku przeprowadzony remont??? Chyba ponad dwa lata temu jak nie trzy. Hak chcieli wynajmować to miał ceny z kosmosu A teraz 3 miesiące za darmo smiech

 • 2019-04-23 19:44:47

  gość: ~mnm

  Myślę, że skończyły się czasy,że ludzie nie zastanowią się co będzie po 3 miesiącach. Podstawowa zasada w księgowości to: najpierw koszty na stół, a nie odkładać na 3 miesiące. Ciekawe czy ktoś złapie ten haczyk.

 • 2019-04-23 21:33:04

  gość: ~takitam

  @~mnm

  Raczej nikt rozsądny się na to nie złapie.

  Ciągnąć cały swój towar + załatwianie wszelakich dokumentów, a wszystko tylko na trzy miesiące ?

  Żeby to miało szanse powodzenia, to trzeba by zrobić darmowy rok, a nie trzy miesiące.
  Tylko wtedy znajdzie się na tyle dużo chętnych, żeby obiekt nie świecił pustkami, no i przez rok można już się przekonać, czy biznes w tym miejscu idzie czy nie.

  Jeśli tak, to można negocjować z właścicielem obiektu czynsz za wynajem stanowiska na kolejne lata.
  Jeśli nie, to przez rok warto było i tak się pokazać po prostu.

  Ząbkowice to nie Wrocław, więc jeśli ktoś przez ten rok zrobił sobie markę, a nie dogadał się z właścicielem co do kosztów wynajmu, to i tak klienci go znajdą gdzie indziej.

  Darmowe 3 miesiące mogą zachęcić tylko nielicznych, czyli będzie kilka stanowisk w wielkim obiekcie, a reszta ..... pusta, a taki obrazek nie zachęca klientów do odwiedzin i co więcej, do tych nielicznych którzy skorzystają z 3 miesięcznej oferty, może przylgnąć opinia, że są już tak zdesperowani (bo gdzie indziej im nie idzie), że muszą się wystawiać tutaj (bo za darmo) wśród pustych ścian, a to ani nie wygląda dobrze, ani nie rokuje na przyszłość.

  Moim zdaniem, jeśli właściciel obiektu nie zmieni oferty na roczną, albo nie poda jasnych zasad wynajmu z określoną (rozsądną, bo to nie Wrocław) ceną, to .... obiekt nadal będzie ... średnio pięknym i nadal pustym obiektem który będzie sobie stał, a za który trzeba płacić podatki, ogrzać go i konserwować.

  Przypomnę właścicielom obiektu, że to już nie czasy siermiężnej komuny, gdzie sprzedawało się dosłownie wszystko.
  W Ząbkowicach jest nadmiar marketów, więc dlaczego niby klienci mieliby chodzić do ...tego czegoś ?
  Mogliby chodzić wtedy, kiedy właściciele stoisk oferowaliby towar niedostępny w marketach i to w rozsądnych cenach.
  Żeby tak było, to kupcom/sprzedawcom/właścicielom stoisk MUSI się opłacać, czyli wracamy do początku, czyli .... albo promocja w postaci rocznego darmowego wynajmu, albo bardzo jasne zasady wynajmu w więcej niż rozsądnej cenie.

  Jeśli właściciele obiektu będą chcieli wynająć, to będą musieli zrobić jak wyżej napisałem (lub podobną ofertę) .
  W innym przypadku, postoi toto jeszcze może z rok i .... sprzedadzą jakiemuś bankowi czy innemu ZUS-owi za psie pieniądze.

 • 2019-04-24 00:04:33

  gość: ~Jan

  Ta oferta już jest od jakiegoś czasu tylko teraz puścili reklamę.

 • 2019-04-25 09:37:43

  gość: ~Realista

  ostatnio dodany post

  W Ząbkowicach żaden biznes nie ma racji bytu. Kto mądrzejszy stąd wyjeżdża albo kupuje przez internet, a starzy ludzie mają swoje ulubione sklepy i sklepiki których nie zamienią na nic innego, nawet jak będzie taniej. Przyzwyczajenie jest dla nich ważniejsze niż droższe produkty o kilkadziesiąt groszy.

REKLAMA