Express-Miejski.pl

Asy B klasy z Potworowa. Jutro drugi odcinek

Asy B klasy, a wśród nich Piasek Potworów. Drugi odcinek serialu 13 lutego o godz. 22.40 w Canal+ Discovery fot.: Karol Fester

Już jutro (środa, 13 luty) o godz. 22.40 w Canal+ Discovery odbędzie się drugi odcinek serialu dokumentalnego Asy B klasy. Jednymi z bohaterów są gracze Piaska Potworów.

Premiera serialu, która miała miejsce w Canal+ na początku lutego przyciągnęła przed telewizyjne odbiorniki nie tylko głównych bohaterów, ale też ich bliskich, boiskowych rywali i miłośników futbolu. Blisko godzinny materiał przedstawiający kulisy funkcjonowania klubów z Chrząstawy, Potworowa i Czeluścina cieszył się sporym zainteresowaniem. W kolejnych odcinkach reporterzy Canal+ przedstawią dodatkowo kulisy z życia klubów takich jak Fortuna Chomiąża oraz MKS Metalowiec.

Piłkarze Piaska premierowy odcinek serialu oglądali w barze, którego właścicielem jest jeden z zawodników klubu. Nie brakowało śmiechu i zaskakujących scen, o których bohaterzy dowiadywali się dopiero z materiału przygotowanego przez ekipę Canal+. W pierwszym odcinku reporterzy gościli m.in w domu prezesa Piaska na kilka godzin przed meczem, towarzyszyli zawodnikom na przedmeczowej zbiórce, w drodze na mecz, a także na spotkaniu inaugurującym B-klasowe rozgrywki w sezonie 2018/2019. Rozmowa z żoną prezesa, problem z transportem i skompletowaniem składu, kontuzja bramkarza, wywiad z pochodzącym z Rumunii napastnikiem grającym dla Piaska oraz 17. rocznica ślubu prezesa... Jak na pierwszy odcinek działo się sporo. Niestety, na inaugurację rozgrywek 2018/2019 w kłodzkiej B-klasie Piasek przegrał w Starym Waliszowie. - Będzie lepiej - mówił Sebastian Urban, prezes zespołu, z nadzieją patrząc w przyszłość. Przed meczem Artur Oczkoś trenujący Piasek mówił, że jego celem jest wywalczenie na koniec sezonu miejsca w najlepszej trójce. Wtedy obaj panowie jeszcze nie wiedzieli, że po rundzie jesiennej i dziesięciu meczach Piasek będzie miał na swoim koncie sześć punktów, a do trzecich Czarnych Braszowice będzie tracił ich aż czternaście. Jakie były przyczyny nienajlepszych wyników, jak zespół z Potworowa wypadł w derbach, kiedy zapunktował po raz pierwszy i dlaczego tak późno? Odpowiedź już wkrótce. Zapraszamy przed odbiorniki. Asy B-klasy w każdą środę o godz. 22.40 tylko w Canal+ Discovery.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA