Express-Miejski.pl

Urząd Miasta i Gminy w Bardzie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Zainteresowani niezbędne dokumenty mogą składać do 17 grudnia fot.: sxc.hu

Poniżej przedstawiamy pełną treść ogłoszenia o naborze na stanowisko urzędnicze ds. inwestycji w referacie inwestycji.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych, którą każda aplikująca osoba na ww stanowisko powinna złożyć wraz z wymaganymi dokumentami [KLIK].

UMiG Bardo

11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Urząd Miasta i Gminy w Bardzie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze

    2018-12-05 11:38:28

    gość: ~Bardo Man

    Janek dawaj, masz okazję coś zadziałać :)

  • 2018-12-05 14:16:45

    gość: ~Bardzianka

    Od Janka to Ty się odpierdziel, bo chociaż chce coś robić, a nie jak ci pseudo-radni wybrani

  • 2018-12-05 19:00:15

    gość: ~kiedyśtamieszkalem

    O co Ci chodzi kobieto z miasta cudów. Obserwuje Wasze działania i śmiać mi się chce. Miedzyinnymi z Ciebie i Tobie podobnym. Mieszkacie tam, powinniście tworzyć jedność a zachowujecie się jak drapieżniki przy ofierze. Robią Wam piękną drogę przez "starówkę" i "dlaczego tak długo"???? "Dlaczego nie ma jeszcze chodnika"??? "Dlaczego się kurzy" "Dlaczego burmistrz Krzysztof ma na imię Krzysztof"??? " Cieszcie się że wygrał wybory K.Ż. bo chłop ma łeb na karku. "Babo bardecka" wiecznie wisząca w oknie, bezrobotna czy tam na emeryturze zajmij się czymś bo czasu masz dużo i wymyślasz.Pozdrawiam, mieszkałem tam 5 lat temu.

  • 2018-12-05 21:00:14

    gość: ~Gieroj

    @~kiedyśtamieszkalem
    Jeśli piszesz o Pani Ch. to podłączam się do uwag!
    Kobiecina nie potrafi nawet złożyć zdania, o interpunkcji nie wspomnę.
    Teraz nawet padło pytanie, tonem wielce roszczeniowym, czy aby jarmark w tym roku się odbędzie!
    Jak se Pani z okna hologram wystawi, toni będzie, owszem.

  • 2018-12-09 23:51:14

    gość: ~Mieszkaniec

    Chodzi o Chl...ą??

  • 2018-12-09 23:59:34

    gość: ~Hmm

    Widzę, że w tym Bardzie by zostać radnym człowiek musi być w Policji, służyć w kościele, lub mieć dobre stanowisko i znajomości.. Byle człowiek, który całe życie nikogo nie okradł i ciężko pracuje to jest już nikim. WSTYD bo widać, że w Gminie to tylko UKŁADY-UKŁADZIKI.

  • 2018-12-10 16:05:06

    gość: ~Ddz

    @~Hmm

    Zastanów się zanim coś napiszesz. W kilku okręgach był tylko jeden kandydat.

  • 2018-12-10 21:56:31

    gość: ~pielęgniarz

    @~Ddz
    Na lokalnym portalu trwa nadal dzikie polowanie z naganką na się podającego się za Jana Kowalskiego jednego z dyskutantów. Jeszcze kilka tygodni temu miał on wsparcie w kandydacie na radnego . Coś się jednak „ przyjaciele „ ostro poróżnili bo mało ,że rzeczony Jan Kowalski został porzucony na placu boju to jeszcze dostał się pod zdradziecki ogień tego swojego dotąd „ przyjaciela , sojusznika i towarzysza broni „ . Nie mogło być przecie inaczej skoro nasz niedoszły radny z zaprzysięgłego przeciwnika naszego Żurmistrza stał się ostatnio jego najwierniejszym Wielbicielem . Przeczuwałem ,że kto jak kto ale ty nasz dzielny wojaku nigdy nie zwiedziesz .Trzym dalej ta linie , bo gdybyś puścił to se krzywdę zrobisz. Szok poznawczy przeniósł by cię na inny oddział a tam już takich ładnych pielęgniarek by nie było , oj nie .A przeca gołym okiem widać co ty jesteś ten wyjątkowy przypadek , podlegasz ochronie całodobowej , rękawki rozwiązują ci tylko na czas posiłków a i to tylko jeden

  • 2018-12-09 12:13:26

    gość: ~Mieszkaniec

    Kamil, załatw siostrze stanowisko.

  • 2018-12-11 11:56:12

    gość: ~Zenobiusz Prawy

    @~Mieszkaniec
    Polowanie na Kowalskiego trwa w najlepsze.
    Mesje Kowalski, Pan piszesz do kogo ? Czy nie lepiej pisać na Berdyczów. Efekt byłby ten sam. Pan pewnie osobiście znasz te damy ,że wymienię : Ewelina J. Ola M. Monika K. no i jakże by inaczej zawsze na posterunku czujna jak lwica Jadzia S. Jak na razie ataku nie przypuściła mamusia Elajzy , ale nie dlatego ,że się z Panem zgadza , co to to broń Panie Boże, dama ta czujnie wypatruje w oknie żeby jej ślubny nie zalazł do Chaty Polskiej , już on ,ona i właściciel wiedzą czego tam nie powinien zaglądać . Od czasu do czasu cichutko pierdnie doktor inżynier Wojciech I. nasz rodzimy magnat gazowy . Mesje Kowalski , winien Pan wiedzieć co powiadał zdaje się Konfucjusz, trudne nazwisko , oczywiście
    nie na głowy wymienionych tu dam. Jak powiadam Mesje Kowalski owe damy znasz , czyś widział u nich zmącone myśleniem czoło ?
    Ale ja nie o tym jako, że wątek jest o naborze na odpowiedzialne stanowisko w naszym Rajsztagu. Wydaje się ,ze akuratnie wymarzone dla wymienionego tu doktora inżyniera Wojciecha I . Panie Wojciechu I. pamiętam jak to nasz Drogi Burmistrz chwalił się panem , kiedy to epizodycznie zatrudnił pana w urzędzie. A nasładzał się Nasz Burmistrz jaki to z pana fachowiec, pierwszy doktor inżynier na posadzie gminnej , no rodzynek ,pewnie nieliczny w kraju ,rzuć pan to grzebanie się w jakichś gazrurkach czy innych szambach czyń pan dobro dla naszej społeczności , nie będziesz pan musiał czytać co tam wypisuje Jan Kowalski . Bo po pierwsze ten Kowalski pisze niemiłe dla sitwy rzeczy, jakby nie patrzeć i gdzie rzucić beretem to trafia w miejsce czuŁe i dla pana , po drugie zmusza do czytania ze zrozumieniem co nie jest sądząc po tych pańskich pierdach mocną stroną.

  • 2018-12-11 19:32:14

    gość: ~pielegniarz

    ostatnio dodany post

    @~Zenobiusz Prawy
    Na naszym bardzo „opiniotfurczym „ portalu Bardo porozmawiajmy mamusia z córeczką zagięły parol na naszego Pana Dzielnicowego , zdaje się że mamusi w monitorowaniu przestrzeni miejskiej przeszkodził ktoś nieopatrznie zaparkowawszy auto pod jej oknem. Mamusia jak to mamusia wylała kilka wiader łez na nikczemność naszego Pana Dzielnicowego , ten dzielnie reprymendę zniósł i było by w zasadzie po sprawie, aliści z odsieczą przybyła w iście ekspresowym tempie córeczka owej monitorującej Miasto Cudów damy o jakże wdzięcznym imieniu Ołajza czy jakoś tak. Tylko pogratulować mamusi tak elokwentnej ,subtelnej i dobrze ułożonej córeczki. Przy niej przysłowiowy szewc czytając ten wysublimowany i kwiecisty język rumienił by się w poczuciu ………niedokształtu. Drugim jakże ważnym wydarzeniem , o którym informuje dzielny Wojak Rychu , tak ten sam co to miał oskomę na dietę radnego, jest zakup przez naszego Drogiego Burmistrza jakiejś ozdobnej błyskotki co to ów dzielny wojak przywiózł z wojennej eskapady . To naturalnie wzbudziło ciekawość okrutną znanego upierdliwca Jana Kowalskiego , jeszcze onegdaj ów ponoć ,Anonim ,był wielce cenionym sojusznikiem dzielnego Wojaka Rycha ale jak widać dzielny Wojak Rychu zmienia sojusze w zależności od tego gdzie zwietrzy interes . A o cóż temu upierdliwcowi Janowi Kowalskiemu biega ? Ano zapytał był czy nasz Drogi Burmistrz ową ozdobną blaszkę od tegoż dzielnego wojaka kupił za własną kasą czy też publiczny grosz ? Na razie dyskusja wre wokół tego problemu , wszyscy się na upierdliwca rzucili jak szczerbaty na suchary , ba nawet ciche pierdnięcie wydalił był z siebie doktor inżynier pan Wojciech.