Express-Miejski.pl

Urząd Miasta i Gminy w Bardzie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Zainteresowani niezbędne dokumenty mogą składać do 17 grudnia fot.: sxc.hu

Poniżej przedstawiamy pełną treść ogłoszenia o naborze na stanowisko urzędnicze ds. inwestycji w referacie inwestycji.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych, którą każda aplikująca osoba na ww stanowisko powinna złożyć wraz z wymaganymi dokumentami [KLIK].

UMiG Bardo

24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Urząd Miasta i Gminy w Bardzie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze

  2018-12-05 11:38:28

  gość: ~Bardo Man

  Janek dawaj, masz okazję coś zadziałać :)

 • 2018-12-05 14:16:45

  gość: ~Bardzianka

  Od Janka to Ty się odpierdziel, bo chociaż chce coś robić, a nie jak ci pseudo-radni wybrani

 • 2018-12-05 19:00:15

  gość: ~kiedyśtamieszkalem

  O co Ci chodzi kobieto z miasta cudów. Obserwuje Wasze działania i śmiać mi się chce. Miedzyinnymi z Ciebie i Tobie podobnym. Mieszkacie tam, powinniście tworzyć jedność a zachowujecie się jak drapieżniki przy ofierze. Robią Wam piękną drogę przez "starówkę" i "dlaczego tak długo"???? "Dlaczego nie ma jeszcze chodnika"??? "Dlaczego się kurzy" "Dlaczego burmistrz Krzysztof ma na imię Krzysztof"??? " Cieszcie się że wygrał wybory K.Ż. bo chłop ma łeb na karku. "Babo bardecka" wiecznie wisząca w oknie, bezrobotna czy tam na emeryturze zajmij się czymś bo czasu masz dużo i wymyślasz.Pozdrawiam, mieszkałem tam 5 lat temu.

 • 2018-12-05 21:00:14

  gość: ~Gieroj

  @~kiedyśtamieszkalem
  Jeśli piszesz o Pani Ch. to podłączam się do uwag!
  Kobiecina nie potrafi nawet złożyć zdania, o interpunkcji nie wspomnę.
  Teraz nawet padło pytanie, tonem wielce roszczeniowym, czy aby jarmark w tym roku się odbędzie!
  Jak se Pani z okna hologram wystawi, toni będzie, owszem.

 • 2018-12-09 23:51:14

  gość: ~Mieszkaniec

  Chodzi o Chl...ą??

 • 2018-12-15 09:11:04

  gość: ~mietek

  @~kiedyśtamieszkalem
  Ma chłop łeb na karku to fakt robi w ch...a ta biedna gminę już tyle lat a korzenie tak zapuścił że nie ma opcji wyrwania z krzesła. Reszta się boi oddychać bo zemsta będzie okrutna. Przyjedź pomóż spłacać bo w skarbcu myszowie ino harcuja.

 • 2018-12-16 08:16:55

  gość: ~Joanna

  @~kiedyśtamieszkalem

  Ja też kiedyś mieszkałam w Bardzie, w ostatnim czasie z różnych powodów przez kilka tygodni znowu przyjeżdżałam tu częściej niż rzadziej. Akurat w momencie remontu tej nieszczęsnej drogi.
  Może gdyby przyszło Ci mieszkać na ulicy Krakowskiej nie byłbyś tak zachwycony i zrozumiałbyś narzekania mieszkańców?? Żeby zrobić zakupy w polskiej chacie musiałam jechać przez bloki do Misoni, tam nawrócić i dopiero do sklepu.

  Jak jechałam z Kłodzka to najpierw musiałam dojechać na Plac Kasztelański tam nawrócić i dopiero na bloki, żeby móc dojechać na Krakowską!

  Oczywiście mogłam łamać przepisy i jeździć jak Ci ograniczeni kierowcy!
  Przyszło mi kiedyś stać za białą nyską wożącą ludzi, kierowca czekał jakieś 7 minut zanim złamał przepisy i zjechał do Barda, a ja stałam za nim, mimo, że chciałam jechać do Kłodzka! Dziesięć razy w tym czasie zjechałby z Misoni, niestety jego ograniczony rozumek tego nie ogarnął! Dla niego było tak normalne, żeby zjechać w lewo, że był przekonany, że cały sznur aut za nim, też tylko o tym marzy! Zatarasowł drogę ten król bardzkich szos i tyle!
  Droga przy rondzie (ahahaha) w kierunku ul. Krakowskiej to jakieś po prostu nieporozumienie!, jakby kostka pamiętała jeszcze czasy niemieckich mieszkańców Barda! Nierówno,a koleiny postanowiły chyba między sobą ogłosić konkurs na największą! Tak wygląda to dziś, może niech ten wasz burmistrz wsiądzie do swojego auta i przejedzie się tym odcinkiem?

  wracając jednak do czasu remontu i narzekania ludzkiego- jak mąż do mnie jechał z Wrocławia to dojechał do ośrodka kultury w Bardzie i nie wiedział co dalej, bo nawigacja nie miała żadnej informacji, że ulica Główna jest zamknięta!!!

  Proponuję szanownemu panu zacząć myśleć, to nie boli. Jak coś jest fatalnie zorganizowane to po prostu jest i wtedy mieszkańcy mają prawo wyrazić swoją opinię. Póki co-ani Polska ani Bardo to nie Korea Północna i póki co- narzekać nam wolno!

 • 2018-12-09 23:59:34

  gość: ~Hmm

  Widzę, że w tym Bardzie by zostać radnym człowiek musi być w Policji, służyć w kościele, lub mieć dobre stanowisko i znajomości.. Byle człowiek, który całe życie nikogo nie okradł i ciężko pracuje to jest już nikim. WSTYD bo widać, że w Gminie to tylko UKŁADY-UKŁADZIKI.

 • 2018-12-10 16:05:06

  gość: ~Ddz

  @~Hmm

  Zastanów się zanim coś napiszesz. W kilku okręgach był tylko jeden kandydat.

 • 2018-12-10 21:56:31

  gość: ~pielęgniarz

  @~Ddz
  Na lokalnym portalu trwa nadal dzikie polowanie z naganką na się podającego się za Jana Kowalskiego jednego z dyskutantów. Jeszcze kilka tygodni temu miał on wsparcie w kandydacie na radnego . Coś się jednak „ przyjaciele „ ostro poróżnili bo mało ,że rzeczony Jan Kowalski został porzucony na placu boju to jeszcze dostał się pod zdradziecki ogień tego swojego dotąd „ przyjaciela , sojusznika i towarzysza broni „ . Nie mogło być przecie inaczej skoro nasz niedoszły radny z zaprzysięgłego przeciwnika naszego Żurmistrza stał się ostatnio jego najwierniejszym Wielbicielem . Przeczuwałem ,że kto jak kto ale ty nasz dzielny wojaku nigdy nie zwiedziesz .Trzym dalej ta linie , bo gdybyś puścił to se krzywdę zrobisz. Szok poznawczy przeniósł by cię na inny oddział a tam już takich ładnych pielęgniarek by nie było , oj nie .A przeca gołym okiem widać co ty jesteś ten wyjątkowy przypadek , podlegasz ochronie całodobowej , rękawki rozwiązują ci tylko na czas posiłków a i to tylko jeden

 • 2018-12-09 12:13:26

  gość: ~Mieszkaniec

  Kamil, załatw siostrze stanowisko.

 • 2018-12-11 11:56:12

  gość: ~Zenobiusz Prawy

  @~Mieszkaniec
  Polowanie na Kowalskiego trwa w najlepsze.
  Mesje Kowalski, Pan piszesz do kogo ? Czy nie lepiej pisać na Berdyczów. Efekt byłby ten sam. Pan pewnie osobiście znasz te damy ,że wymienię : Ewelina J. Ola M. Monika K. no i jakże by inaczej zawsze na posterunku czujna jak lwica Jadzia S. Jak na razie ataku nie przypuściła mamusia Elajzy , ale nie dlatego ,że się z Panem zgadza , co to to broń Panie Boże, dama ta czujnie wypatruje w oknie żeby jej ślubny nie zalazł do Chaty Polskiej , już on ,ona i właściciel wiedzą czego tam nie powinien zaglądać . Od czasu do czasu cichutko pierdnie doktor inżynier Wojciech I. nasz rodzimy magnat gazowy . Mesje Kowalski , winien Pan wiedzieć co powiadał zdaje się Konfucjusz, trudne nazwisko , oczywiście
  nie na głowy wymienionych tu dam. Jak powiadam Mesje Kowalski owe damy znasz , czyś widział u nich zmącone myśleniem czoło ?
  Ale ja nie o tym jako, że wątek jest o naborze na odpowiedzialne stanowisko w naszym Rajsztagu. Wydaje się ,ze akuratnie wymarzone dla wymienionego tu doktora inżyniera Wojciecha I . Panie Wojciechu I. pamiętam jak to nasz Drogi Burmistrz chwalił się panem , kiedy to epizodycznie zatrudnił pana w urzędzie. A nasładzał się Nasz Burmistrz jaki to z pana fachowiec, pierwszy doktor inżynier na posadzie gminnej , no rodzynek ,pewnie nieliczny w kraju ,rzuć pan to grzebanie się w jakichś gazrurkach czy innych szambach czyń pan dobro dla naszej społeczności , nie będziesz pan musiał czytać co tam wypisuje Jan Kowalski . Bo po pierwsze ten Kowalski pisze niemiłe dla sitwy rzeczy, jakby nie patrzeć i gdzie rzucić beretem to trafia w miejsce czuŁe i dla pana , po drugie zmusza do czytania ze zrozumieniem co nie jest sądząc po tych pańskich pierdach mocną stroną.

 • 2018-12-11 19:32:14

  gość: ~pielegniarz

  @~Zenobiusz Prawy
  Na naszym bardzo „opiniotfurczym „ portalu Bardo porozmawiajmy mamusia z córeczką zagięły parol na naszego Pana Dzielnicowego , zdaje się że mamusi w monitorowaniu przestrzeni miejskiej przeszkodził ktoś nieopatrznie zaparkowawszy auto pod jej oknem. Mamusia jak to mamusia wylała kilka wiader łez na nikczemność naszego Pana Dzielnicowego , ten dzielnie reprymendę zniósł i było by w zasadzie po sprawie, aliści z odsieczą przybyła w iście ekspresowym tempie córeczka owej monitorującej Miasto Cudów damy o jakże wdzięcznym imieniu Ołajza czy jakoś tak. Tylko pogratulować mamusi tak elokwentnej ,subtelnej i dobrze ułożonej córeczki. Przy niej przysłowiowy szewc czytając ten wysublimowany i kwiecisty język rumienił by się w poczuciu ………niedokształtu. Drugim jakże ważnym wydarzeniem , o którym informuje dzielny Wojak Rychu , tak ten sam co to miał oskomę na dietę radnego, jest zakup przez naszego Drogiego Burmistrza jakiejś ozdobnej błyskotki co to ów dzielny wojak przywiózł z wojennej eskapady . To naturalnie wzbudziło ciekawość okrutną znanego upierdliwca Jana Kowalskiego , jeszcze onegdaj ów ponoć ,Anonim ,był wielce cenionym sojusznikiem dzielnego Wojaka Rycha ale jak widać dzielny Wojak Rychu zmienia sojusze w zależności od tego gdzie zwietrzy interes . A o cóż temu upierdliwcowi Janowi Kowalskiemu biega ? Ano zapytał był czy nasz Drogi Burmistrz ową ozdobną blaszkę od tegoż dzielnego wojaka kupił za własną kasą czy też publiczny grosz ? Na razie dyskusja wre wokół tego problemu , wszyscy się na upierdliwca rzucili jak szczerbaty na suchary , ba nawet ciche pierdnięcie wydalił był z siebie doktor inżynier pan Wojciech.

 • 2018-12-16 00:02:57

  gość: ~Wojciech Zet

  @~pielegniarz
  Mamusia- starsza Pani, która już niedosłyszy, niedowidzi, której mylą się fakty, ludzie, dni i godziny- więc ma nawet prawo, ze względu na ograniczony umysł do pewnych zachowań.

  Córeczka, o której każdy z mieszkańców, czytający jej bloga wie tyle: ogoliła łeb na łyso, zrobiła tatuaż, ma męża alkoholika, od którego odchodzi kilka razy w tygodniu, po czym stwierdza, że miłość jest niezwyciężona i godzinę po tym jak opublikuje wpis o rozstaniu, pisze o powrocie, w domu syf, bezrobotna, skoro na nic nie ma i na wszystko żebrze od ludzi. W moim odczuciu PATOLOGIA i aż dziw bierze, że nie było tam jeszcze opieki społecznej! A skąd wiem, że nie było, bo ppwdagd nic o tym nie napisała, a pisze o wszystkim!

  No i nestor rodziny,dający się przyłapać na gorącym uczynku tatuś! Co najmniej dwa sklepy w Bardzie omija już łukiem... tylko, że tatuś chociaż siedzi cicho! No i te dwie Panie, piszą co im ślina na język przyniesie! Bo na pewno, głowa nie ma z ich pisaniem nic wspólnego

 • 2018-12-17 20:28:00

  gość: ~R SARNECKI

  @~pielegniarz
  pieniedzy nie dotknołem wszystko na konto Tasiora i fundacji która ma pieczę poza tym nie mialem innego interesu jak tylko mu pomóc i tyle czy to od zaganskiego kowalskiego czy innego ważne że dostał jakby tyle osób wpłaciło co kolwiek ile to kometuje byłoby dobrze a odznaczenie fakt...blaszka jak inna

 • 2018-12-13 10:04:36

  gość: ~Ilona

  @~Zenobiusz Prawy
  Jakie polowanie ? Przecież i tak w większości każdy wie kim jest Kowalski tylko obowiązuje RODO. Kowalski niby coś wie, a tak naprawdę to gowno wie. Jak to w tym przypadku bywa niedawni sojusznicy już stali się zdrajcami, bo zrobili nieopatrzny gest w stronę znienawidzonej przez was władzy. Powodzenia w rozwlekłych komentarzach pisanych w stylu ch...j wie jakim i mało zrozumiałym dla przeciętnego "Kowalskiego" :)

 • 2018-12-13 11:59:50

  gość: ~fan Kowalskiego

  @~Ilona
  Tobie Ilona naprawdę szkodzi to sąsiedztwo z przejeżdzającymi obok pociągami.Dawno już medycyna dowiodła ,że drgania szkodzą , a może zioła, kto to może wiedzieć? To też ja sie tobie nie dziwię, że ty nic a nic nie rozumiesz z tej pisaniny , bo ty nawet nie osiągasz poziomu umysłowego "przeciętnego Kowalskiego ".Co w sytuacji gdy na darmo poszukujesz rozumu ci tu radzić ? A no nie tobie Ilona oceniać cudze teksty a czytaniem się nie umęczaj szkoda oczu .

 • 2018-12-13 20:20:29

  gość: ~siewie

  @~fan Kowalskiego
  O bosze , dzieki ci ze mamy Ilonke to sie z nami wiedza podzieli, bo ten kowalski to wie goowno.

 • 2018-12-15 23:48:06

  gość: ~Wojciech Zet

  @~Ilona
  Ilona, Ilona... NIE zrobił pozytywny gest, tylko dał się idiota kupić za 500 zł.i dwa śmietniki na Noworudzkiej!

  BRAWO Panie R.S. Jest Pan niezwykle skuteczny! I jak pokazuje życie, nie trzeba być radnym, żeby załatwić śmietniki na Noworudzkiej, mieszkańcy nigdy Panu tego nie zapomną!

  A jeśli chodzi o Jana Kowalskiego, to BRAWO dla Ciebie Ikona,bo po tym jak była nim Kamila Maćkowska, siostry Pyć, Państwo Kulińscy a nawet Marta Ptasińska, to wpadłaś na trop i Ty wiesz kto to, ale nie chcesz powiedzieć, bo RODO. Tylko widzisz RODO nie dotyczy osób publicznych, gwiazd większego i mniejszego kalibru, czy różnej maści celebrytów!

  Jan Kowalski- takim celebrytą się stał na naszym lokalnym podwórku, więc dawaj! Możesz zdradzić jego tożsamość.No chyba, że Twój trop prowadzi do podobnych wniosków jak te u góry.

 • 2018-12-16 08:44:38

  gość: ~Maya May

  @~Wojciech Zet

  Wojtek, myślę, że R.S. nie zrozumie twojego wpisu i zrozumie go dosłownie. On nie potrafi czytać między wierszami, nie potrafi dostrzeć szyderstwa, czy kpiny. Więcej rozumu ma jego kumpel z podwórka-inny niedawny kandydat J.P. I wszystko byłoby ok.,gdyby nie fakt, że taki ktoś chciał nas właśnie w tej Radzie reprezentować. Przecież jednego takiego kogoś już mamy Ł.Z. vel "C".
  ----------------------
  Panie R.S. proponuję panu powrót do szkoły,tam nabierze Pan nieco ogłady, pozna Pan tajniki sztuki gramatyczno-ortograficznej, a jak się Pan postara to nawet będzie Pan na ukończeniu jakichś studiów licencjackich przy następnych wyborach!
  --------------------
  Póki co, niech się Pan przymknie, bo sobie Pan wstydu nie robisz-tylko żonie i dzieciom!

 • 2018-12-16 18:13:56

  gość: ~Wsws

  @~Maya May
  Naprawde. Czytam i nie wierze. Jakie wielkie nazwiska tu padaja. Zaczynam sie zastanawiac czy w jakims Matrixsie nie jestem. Tragedia. Mysle ze my wszyacy juz dystans mamy. I tak nisko nie upadniemy. Wymieniajcie dalej. Bo tragedia coraz wieksza. Kochani zobaczcie kogo podejrzewa sie o kowalskiego? Gdzie pole do walki i dyskusji? Ignorujmy to bo chyba wszyscy zaczynamy sie ponizac.

 • 2018-12-17 20:16:17

  gość: ~R Sarneck

  @~Maya May
  Wszystko w swoim czasie...
  Taki odważny a chowa się nie przedstawiając tak wygodnie można pisać bohater następny...pajacu

 • 2018-12-17 20:31:38

  gość: ~R Sarnecki

  ostatnio dodany post

  @~Maya May
  Rozbawiacie mnie do łez
  Wiecznie nie zadowoleni ale was życie bije nic innego siąść i plotkowac jak przekupy na targu masakra...ale tak wszystko wyjdzie

 • 2018-12-17 20:12:04

  gość: ~R Sarnecki

  @~Wojciech Zet
  Zadziwiające spostrzeżenia czas pokaże kto i kiedy dał się sprzedać i za ile.

  Kosze na smieci mam pod domem mi syfu nie robią jak i targowiczanie tak i te burki ktorych burmistrz Żagański wypieprzył z pod swoich okien likwidując ławki .Radny kardas przez kilka lat nie dał rady załatwić sprawy takiej rangi jak kosze rozpier....ne chodniki też mu nie przeszkadzają choćłazi nimi dzień w dzień tym tez się zajmę.to że Zagański dał 500 dobre jego jedna impreza mniej a dla mojego kolegi 2 godz rechabilitacji tylko jednej osobie powiedzialem ile dał czekalem na wysyp informacji fajny masz nik jeden z wielu jednak B Ch.miała rację co do ciebie.
  Wali mnie co kto napisze na moj temat tylko pierdolić potraficie nie dając nic nie uczestnicząc w niczym....pozdrawiam

REKLAMA