III Bieg Szlakiem Legend w Ciepłowodach. Znamy najlepszych [foto]

III Bieg Szlakiem Legend w Ciepłowodach

III Bieg Szlakiem Legend w Ciepłowodach fot.: emagda / em24.pl

Grzegorz Bira z Ziębic okazał się najszybszym zawodnikiem III Biegu Szlakiem Legend w Ciepłowodach. Ziębiczanin pokonał 10 km dystans w 38 minut i 48 sekund.

W biegu wzięło udział 114 osób, w tym spora grupa zawodników i zawodniczek z Borohradka - zaprzyjaźnionego czeskiego miasta, z którym współpracuje gmina Ciepłowody.

Najlepsi zawodnicy 10 km dystans pokonali w mniej niż 40 minut. Na metę tuż za Grzegorzem Birą wpadł Andrzej Cendrowski, reprezentant gospodarzy. Do zwycięzcy ciepłowodzianin stracił dwie sekundy. Podium w kategorii OPEN mężczyzn uzupełnił Krzysztof Pruciak z Oławy z czasem 39 minut i 4 sekundy.

Wśród kobiet triumfowała Małorzata Moczulska z Żarowa która osiągnęła czas 44 minut i 6 sekund. 53 sekundy później na metę dotarła Ewa Błauciak z Tarnowa, a 46 minut i 40 sekund pokonanie 10 km dystansu zajęło Magdalenie Sznajderskiej z Jaźwiny.

Szczegółowe wyniki można sprawdzić na stronie firmy Ultima-Sport [KLIK], która zajmowała się pomiarem czasu.