Express-Miejski.pl

Oszustwa i dwóch mężczyzn z narkotykami. Mieli mefedron i amfetaminę

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Jeden z mieszkańców powiatu stracił 700 zł, inny auto, które powierzył przyszłemu kupującemu. Mundurowi zatrzymali też dwóch mężczyzn z narkotykami.

W ubiegłm tygodniu 48-latek z powiatu ząbkowickiego zgłosił, że na początku marca zapłacił zadatek w wysokości 700 zł za wykonanie mebli. - Mężczyzna do tej pory nie otrzymał mebli, ani też zwrotu gotówki za niewykonaną usługę - mówi Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

W czerwcu w gminie Złoty Stok jeden z tamtejszych mieszkańców powierzył samochód marki Opel Zafira potencjalnemu kupującemu, aby ten sprawdził auto przed dokonaniem transakcji. Jak się okazało, niedoszłemu nowemu właścicielowi pojazd tak się spodobał, że postanowił go sobie przywłaszczyć za darmo, nie regulując umówionej kwoty. Do zdarzenia doszło trzy miesiące temu na terenie gminy Złoty Stok, jednak zdarzenie zostało zgłoszone na policję dopiero kilka dni temu. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie szczegóły.

31 sierpnia po godz. 22 w Ząbkowicach Śląskich policjanci zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie kilka porcji amfetaminy. - Substancja została zabezpieczona, a mężczyzna trafił do aresztu - wyjaśnia policjantka. Dzień później po godz. 8 w Ziębicach z mefedronem i amfetaminą wpadł 42-latek. - Dodatkowo mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Miał 1.22 promila alkoholu. Znalezione przy nim narkotyki także zostały zabezpieczone, a zatrzymany został osadzony w policyjnym areszcie - kończy oficer prasowa.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA