Express-Miejski.pl

Kolejne internetowe oszustwa. W Ząbkowicach Śląskich zatrzymano też mężczyzn z narkotykami

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Dwóch mieszkańców powiatu ząbkowickiego padło ofiarami internetowych oszustw. Wpadli też dwaj mężczyźni z narkotykami.

43-latek z gminy Bardo końcem kwietnia na jednym z portali internetowych zakupił telefon. Po pewnym czasie okazało się jednak, że telefon został zablokowany przez operatora, gdyż pochodził z kradzieży. Straty, jakie poniósł 43-latek to 2 tys. zł.

30 czerwca oszustwo internetowe zgłosiła 59-latka z powiatu ząbkowickiego, która na jednym z portali zakupiła samojezdną kosiarkę spalinową. - Kobieta do tej pory nie otrzymała jednak zamówionego sprzętu ani zwrotu pieniędzy - relacjonuje Ilona Golec, oficer prasowa ząbkowickiej policji.

7 lipca po godz. 1 na ul. Konopnickiej w Ząbkowicach Śląskich mundurowi zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie kilka porcji mefedronu. - Mężczyzna został zatrzymany w areszcie do wyjaśnienia, a znalezione przy nim substancje odurzające zabezieczono - wyjaśnia policjantka. Tego samego dnia po godz. 20 również w Ząbkowicach Ślaskich wpadł też 24-latek z marihuaną.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kolejne internetowe oszustwa. W Ząbkowicach Śląskich zatrzymano też mężczyzn z narkotykami

  2018-09-02 20:03:51

  gość: ~martyna96

  ostatnio dodany post

  Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

  www.ukraina-pracownicy.pl

REKLAMA