Express-Miejski.pl

Kolejne oszustwa przez internet. Zatrzymano też osoby z narkotykami [raport ząbkowickiej policji]

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

Tym razem oszustwa dotyczyły sprzętu komputerowego. Ponadto zatrzymano też dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie niewielkie ilości środków odurzających.

W ubiegłym tygodniu 58-letni mieszkaniec powiatu ząbkowickiego poinformował mundurowych, że w listopadzie ubiegłego roku został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 720 zł. - Mężczyzna zamówił laptopa, ale do tej pory nie otrzymał sprzętu ani zwrotu pieniędzy - mówi Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

W ostatnich dniach na policję zgłosił sie też 25-latek z powiatu ząbkowickiego, który przez portal internetowy zamówił kartę graficzną. - Mężczyzna wpłacił 760 zł na konto mieszkanki Krasnego Stawu, jednak do tej pory nie otrzymał zamówionej karty ani zwrotu gotówki - informuje policjantka.

Dwóch mężczyzn z narkotykami. Jeden z amfetaminą, drugi z marihuaną

29 maja po godz. 2 w Ząbkowicach Śląskich policjanci z prewencji zatrzymali 23-latka z powiatu ząbkowickiego z kilkoma porcjami amfetaminy. - Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna po złożeniu wyjaśnień został zwolniony - relacjonuje oficer prasowa ząbkowickiej policji.

1 czerwca przed północą także w Ząbkowicach Śląskich wpadł 42-latek mający przy sobie kilkanaście porcji marihuany. - Susz został zabezpieczony, a mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia - mówi policjantka.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kolejne oszustwa przez internet. Zatrzymano też osoby z narkotykami [raport ząbkowickiej policji]

  2018-09-02 20:01:12

  gość: ~martyna96

  ostatnio dodany post

  Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

  www.ukraina-pracownicy.pl

REKLAMA