Express-Miejski.pl

Młode Orły dominują w rozgrywkach orlików

Turniej orlików. Akademia Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie zdecydowanie najlepsza fot.: UM Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

11 maja na orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich odbył się turniej orlików w ramach rozgrywek organizowanych przez kłodzki podokręg piłki nożnej.

Było to czwarte i ostatnie spotkanie pomiędzy zespołami z Barda, Mąkolna, Wojborza i Ząbkowic Śląskich. Zawodnicy Akademii Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie prowadzeni przez Łukasza Lisieckiego po raz czwarty z rzędu okazali się najlepsi i skończyli cały cykl turniejów z kompletem zwycięstw. Piątkowy triumf był czwartym zwycięstwem młodych Orłów, dzięki czemu ząbkowiczanie awansowali do finałowych rozgrywek.

- Z turnieju na turniej moi zawodnicy grali zdecydowanie lepiej, a zwyżkującą formę udowodnili w ostatnim turnieju, odnosząc pewne zwycięstwa. Cel na całe rozgrywki był taki, aby sprawdzić jak największą ilość zawodników z grupy zaawansowanej na różnych pozycjach oraz dać szansę na pokazanie się tym zawodnikom, którzy wchodzą dopiero do drużyny lub grają mniej - wyjaśniał Łukasz Lisiecki, trener młodych Orłów.

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Młode Orły dominują w rozgrywkach orlików

    2018-05-16 16:04:21

    gość: ~hmm

    ostatnio dodany post

    Dominują w swojej grupie..tak jak ORlik w swojej..ale żeby lecieć do gazet że się pokonało chłopców którzy zbierają się raz w tygodniu ?

REKLAMA