Express-Miejski.pl

Zamkną drogę na czas przejazdu rowerzystów. W sobotę utrudnienia w ruchu

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

12 maja w godz. od 15.30 do 17.30 na terenie powiatu ząbkowickiego mogą wystąpić utrudnienia w ruchu samochodów. To w związku z Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim.

Jak informuje organizator oraz służby zaangażowane w wyścig, w sobotę na terenie gminy Ząbkowice Śląskie i Stoszowice nastąpi zmiana organizacji ruchu. - Prosimy o szczególną uwagę oraz bezwzględne stosowanie się do oznakowania, poleceń policjantów oraz służb porządkowych - apeluje Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

Utrudnień kierowcy mogą spodziewać się w godzinach od około 15.30 do 17.30. Wówczas przez powiat ząbkowicki przejeżdżać będą kolarze startujący w 53. Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „CCC Tour – Grody Piastowskie". Trasa przejazdu obejmie fragment drogi wojewódzkiej 385, drogę w miejscowości Olbrachcice Wielkie i drogę wojewódzką 382.

Uczestnicy wyścigu wjadą na teren powiatu ząbkowickiego od miejscowości Kluczowa, dojadą do skrzyżowania z miejscowością Olbrachcice Wielkie - przejadą przez tę miejscowość i skierują się w stronę Srebrnej Góry, wjeżdżając na teren powiatu kłodzkiego. Na terenie gminy Ząbkowice Śląskie i gminy Stoszowice są spodziewani w godz. od 15.30 do 17.30.

ms. / em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA