Express-Miejski.pl

Orlik Ząbkowice Śląskie podpisał umowę partnerską ze Śląskiem Wrocław [VIDEO]

Tomasz Stelmach i Łukasz Korniów reprezentowali Orlika Ząbkowice Śląskie podczas podpisania umowy partnerskiej we Wrocławiu fot.: prt. screen

7 kwietnia odbyło się wyjątkowe wydarzenie w historii ząbkowickiej piłki nożnej. Szkółka piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie podpisała umowę partnerską ze Śląskiem Wrocław.

Dzięki temu porozumieniu klub będzie miał wiele możliwości związanych z rozwojem piłkarzy z miasta Frankensteina, szkoleniami dla kadry trenerskiej oraz uczestniczenia w turniejach i rozgrywkach razem z klubem z Wrocławia.

- Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z podpisania umowy z tak renomowanym klubem jak WKS Śląsk Wrocław. Współpraca daje wiele możliwości naszym podopiecznym jak i kadrze szkoleniowej w nieustannym rozwoju - powiedział po podpisaniu umowy trener Tomasz Stelmach.

- Warto zaznaczyć że Orlik Ząbkowice Śląskie jest jedynym przedstawicielem naszej gminy, co jest dla nas wielkim wyróżnieniem - dodaje drugi szkoleniowiec w kontaktach ze Śląskiem Wrocław, Łukasz Korniów.

Po konferencji na stadionie miejskim we Wrocławiu, trenerzy szkółki zostali zaproszeni do wspólnego oglądania meczu ekstraklasy z zarządem Śląska Wrocław. 

Już 18 kwietnia o godz. 15 w auli Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich, odbędzie sie konferencja współorganizowana z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przez Orlik Ząbkowice Śląskie dla wszystkich trenerów, nauczycieli i rodziców z powiatu ząbkowickiego. Po nim na stadionie będzie miał miejsce pokazowy trening w ramach projektu Akademia Młodych Orłów.

Klub Orlik zaprasza wszystkich przedszkolaków do udziału w treningach. Szczegółowe informacje można uzyskać u trenerów: Tomasza Stelmacha (nr tel. 606332995) oraz Łukasz Korniowa.

Video z podpisania umowy:

 

ms. / em24.pl

8

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Orlik Ząbkowice Śląskie podpisał umowę partnerską ze Śląskiem Wrocław [VIDEO]

  2018-04-13 17:17:13

  gość: ~Zabkowiczanin

  Stelmach jedyny któremu zależy na rozwoju dzieciakow nie jak w orle aby jak najwiecej kasy dla siebie

 • 2018-04-14 09:11:18

  gość: ~Rodzic

  Brawo Panie Stelmach. Prosimy o więcej. Kapitalna inicjatywa , zrodzenia kolejna .

 • 2018-04-14 10:06:17

  gość: ~Mama

  Brawo Panie Tomku. Cieszymy się i gratulujemy. Może ktoś podaży Pana śladem.

 • 2018-04-16 14:17:00

  gość: ~Kibic Orlika

  Brawa dla naszych trenerów, to ich zasługa która otwiera nowe możliwości!!!

 • 2018-04-16 18:56:20

  gość: ~Mama

  Moj syn od paru sezonów uczęszcza do Orlika na zajęcia. Jest po prostu zachwycony! Trenerzy świetni, zwłaszcza Prezes i p.Łukasz ze sportowym i pedagogicznym podejściem. Oprócz treningów szkółka organizuje mnóstwo atrakcji dla dzieci, wyjazdy na mecze, kolonie, półkolonie. Oby im się nadal tak chciało... Dziękujemy bardzo

 • 2018-04-17 09:25:16

  gość: ~ftp

  Heheh, papierki podpisane i zobaczymy jakie będą efekty tych działań i tej całej rzekomej współpracy :) :)

 • 2018-04-17 10:31:40

  gość: ~Rodzic

  Jak zwykle jad poplecznika Cupiała. Trochę szacunku do ludzi i ich pasji.

 • 2018-04-17 20:02:39

  gość: ~ftp

  ostatnio dodany post

  @~Rodzic

  Nie porównuj mnie do Cupiała, bo mnie obrażasz :) :)

REKLAMA