Express-Miejski.pl

Będzie nowa droga w Grochowej

W poniedziałek burmistrz Krzysztof Żegański podpisał umowę na wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej drogi gminnej w Grochowej fot.: UMiG Bardo

9 marca podpisano umowę na wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej drogi gminnej w Grochowej (gm. Bardo) od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3158D do budynku nr 10.

Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe ZURB Andrzej Żurek i Elżbieta Żurek z miejscowości Borów. Wartość inwestycji opiewa na ponad 164 tys. zł, a zgodnie z umową droga wykonana będzie do końca kwietnia.

Zakres robót obejmie: frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej, wykonanie istniejących wjazdów/wyjazdów do posesji, wykonanie warstwy wyrównującej z betonu asfaltowego, regulacja studzienek, wpustów ulicznych, włazów, zaworów itp. znajdujących się w jezdni, wykonanie warstwy wierzchniej (ścieralnej) o gr. 4 cm z betonu asfaltowego, wykonanie jednostronnego pobocza na całej długości asfaltowanej drogi (z pominięciem zjazdów i zejść do nieruchomości przyległych) na szerokości 50 cm.

mwinnik / em24.pl na podst. inf. UMiG Bardo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA