Express-Miejski.pl

Sprawdzą swoją formę w hali. Dziś piłkarski turniej sylwestrowy o puchar Andrzeja Dominika

Już po raz trzynasty odbędzie się piłkarski turniej sylwestrowy o puchar przewodniczącego rady miejskiej - Andrzej Dominika. Przed rokiem zwycięzcami okazali się gracze ząbkowickiego Orła, wyprzedzając Skałki Stolec i Polonię Ząbkowice Śląskie fot.: em24.pl

Już dziś w hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich odbędzie się coroczny turniej sylwestrowy o puchar Andrzeja Dominika - przewodniczącego ząbkowickiej rady miejskiej.

Przed rokiem w imprezie triumfował ząbkowicki Orzeł, który w finale pokonał Skałki Stolec. W rozgrywkach brały wówczas udział zespoły z gminy Ząbkowice Śląskie. W tym roku do udziału w rozgrywkach zaproszono też ekipy spoza gminy - czwartoligową Unię Bardo oraz lidera A-klasy - Spartę Ziębice. W rozgrywkach udział wezmą tradycyjnie również: broniący tytułu Orzeł, Skałki Stolec, Tarnovia Tarnów, Czarni Braszowice oraz Polonia Ząbkowice Śląskie.

Turniej sylwestrowy w Ząbkowicach Śląskich na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych organizowanych każdego roku. Start tegorocznego zaplanowano na godz. 17. Organizatorzy zapraszają kibiców. Wstęp wolny.

ms. / em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Sprawdzą swoją formę w hali. Dziś piłkarski turniej sylwestrowy o puchar Andrzeja Dominika

  2017-12-30 14:24:58

  gość: ~NN

  Fiu, fiu ... jakże o bardzo prestiżową nagrodę chłopcy walczycie.

 • 2018-01-02 09:54:47

  gość: ~smiech na hali

  ostatnio dodany post

  a kto to jest ten dominik?

REKLAMA