Express-Miejski.pl

Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś. Przyjdź na spotkania informacyjno-rekrutacyjne

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

W drugiej połowie października Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich organizuje szereg spotkań informacyjno-rekrutacyjnych dla osób poszukujących pracy.

18 października o godz. 10 odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją zatrudnienia InterKadra Sp. z o.o., która poszukuje osób na stanowisko: opiekun/ka osób starszych.

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na czas nieokreślony,
  • gwarancję wynagrodzeń do 1300 euro netto,
  • ZUS od 4055 zł,
  • dodatkowe ubezpieczenie NW OC,
  • bonusy,
  • wyżywienie, zakwaterowanie, dojazd,
  • miłą atmosferę pracy,
  • ciekawe oferty wyjazdowe u sprawdzonych podopiecznych,
  • opiekę koordynatora wyjazdu

Pracodawca oczekuje od kandydatów:

  • podstawowej znajomości języka niemieckiego,
  • doświadczenie w opiece (np. opieka nad osobą chorą w rodzinie).

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • certyfikaty kursów językowych, opiekunów medycznych,
  • referencje od poprzednich rodzin.

20 października o godz. 10 odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy ADECCO Sp. z o.o. rekrutującą dla firmy AMAZON, na stanowisko: pracownik magazynowy.

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie- Amazon.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru,
  • rozkładanie towaru na półkach,
  • kompletowanie i przygotowanie towaru do wysyłki.

Wymagania:

  • gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane uprawnienia na operatora wózka widłowego.

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę stałą,
  • stawkę godzinową 16,00 zł brutto + premię do 15 proc. miesięcznego wynagrodzenia,
  • niezbędne szkolenia i narzędzia pracy,
  • obiady pracownicze za 1 zł.
  • pracodawca zapewnia bezpłatny transport do pracy z miejscowości: Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Henryków, Wadochowice, Kazanów, Szklary oraz Ziębice.

23 października o godz. 10 odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Trenkwalder&Partner Sp. z o.o. prowadzącą nabór na stanowisko: monter. Liczba wolnych miejsc: 40.

Miejsce wykonywania pracy: Kłodzko.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę tymczasową (pierwsza umowa na okres 1 tygodnia),
  • system pracy 3 zmianowy (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00),
  • wynagrodzenie 2200 zł brutto.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • zdolności manualne, cierpliwość, dobry wzrok,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe.

Osoby zainteresowane udziałem w wyżej wymienionych spotkaniach proszone są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy:

Ząbkowice Śląskie:

pokój nr 3: Gminy: Bardo, Kamieniec Ząbkowicki (K-Ż), Złoty Stok (E-Ż) tel: 748166703,
pokój nr 5: Gminy: Ząbkowice Śl. (J-K), Kamieniec Ząbkowicki (A-J) tel: 748166725,
pokój nr 5A: Gmina: Ząbkowice Śl. (L-R) tel: 748166705,
pokój nr 6: Gmina: Ząbkowice Śl. (A-I) tel: 748166706,
pokój nr 7: Gmina: Ząbkowice Śl. (S-Ż) tel: 748166707,
pokój nr 8: Gminy: Stoszowice, Ciepłowody, Złoty Stok (A-D) tel: 748166708.

Ziębice:

pokój nr 4,6: tel: 748191447.

23 października o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy InterKadra Sp. z o.o. rekrutującą na stanowiska: operator produkcji oraz operator CNC. Liczba wolnych miejsc: 5.

Miejsce pracy: Strzelin. Praca przy produkcji pomp i produktów uzupełniających do uzdatniania i zarządzania wodą oraz płynami.

  • zatrudnienie w ramach umowy o prace tymczasową,
  • trzyzmianowy system pracy (7:00 – 15:00, 15:00 – 23:00, 23:00 – 7:00),
  • wynagrodzenie brutto 15 zł na godzinę.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z Filią Powiatowego Urzędu Pracy w Ziębicach. Miejsce spotkania: Młodzieżowe Centrum Kariery OHP pl. Strażacki 8, 57-220 Ziębice

ms. / em24.pl

2